Společnost Dreame Technology uvádí na trh robotický vysavač a mop W10 se samočistícím systémem

Společnost Dreame Technology, světový lídr v oblasti technologických inovací a domácích úklidových spotřebičů, oficiálně uvádí na Amazon samočisticí robotický vysavač a mop Dreame W10. První kusy se dostanou na trh mezi 22. a 30. listopadem 2021.

Model W10 kombinuje funkce mopování a vysávání a snadno tak vyčistí špínu, prach, mokrý nepořádek i zaschlé nečistoty. Sbírání nečistot, úklid špíny nebo vytírání rozlitých tekutin jsou úkoly, které nyní snadno zvládne jediný automatický úklidový robot.

Robotický vysavač a mop Dreame W10 s funkcemi vysávání a mopování 2 v 1 a několika režimy čištění koberců a tvrdých podlah se s mokrým nepořádkem, suchou špínou, nečistotami a zaschlými skvrnami účinně vypořádá pomocí funkce automatického čištění. Robot se umí automaticky vrátit do nabíjecí základny, aby vyčistil mopovací nástavce, a poté se vrátí na místo, kde skončil, a pokračuje ve vysávání a vytírání.

Oddělené 4l nádržky na vodu (jedna na čistou a druhá na špinavou vodu), zajišťují, že podlahy jsou vždy vytírány čistou vodou, a zároveň zkracují dobu úklidu. V neposlední řadě se mopy také automaticky čistí a suší horkým vzduchem, takže jsou vždy čisté a svěží pro další úklid.

Vysokokapacitní baterie navíc umožňuje na jedno nabití vysát až 300 m2. Po úklidu celé domácnosti se W10 vrátí do své stanice, kde dojde k vyfoukání mopů, aby se zabránilo vzniku plísní a množení bakterií.

Díky vylepšenému navigačnímu systému SLAM založenému na technologii LiDAR, který umožňuje inteligentní vyhýbání se překážkám, aktualizuje W10 mapu svého okolí 12x rychleji než dříve. Mapování okolí funguje i ve tmě, umožňuje vytvářet dynamické trasy pro co nejefektivnější úklid a nabízí možnost uložit si až 3 odlišné plány podlah. Díky této pokročilé navigační technologie a konstrukci ve tvaru písmene D, která zajišťuje dokonalé čištění i na okrajích místnosti, W10 účinně čistí od rohu k rohu.

Robotický vysavač a mop W10 účinně eliminuje všechny výše zmíněné problémy tradičních robotických vysavačů a zákazníci si ho budou moci objednat v rámci exkluzivní startovací kampaně od 22. listopadu do 30. listopadu 2021.

Velké slevy v rámci Black Friday

Společnost Dreame Technology oznámila, že plánuje velký výprodej svých produktů na černý pátek a kybernetické pondělí. Od 22. do 29. listopadu budou na Amazonu probíhat různé slevy na tyčové vysavače, kombinované vysavače a mopy a robotické vysavače a mopy.

Mezi zlevněné tyčové vysavače patří modely Dreame T10, T20, T30, P10 a P10 Pro. Všechny tyto všestranné vysavače nabízí výkonné sání, vícevrstvou filtraci, dlouhou dobu provozu a několik nástavců a budou ve slevě více než 15 až 25 %.

Zlevněny budou také vysavače řady H pro mokré a suché vysávání. Vysavače H11 a H11 Max jsou vybaveny 900ml nádržkou na čistou vodu, 500ml nádržkou špinavou vodu, režimem samočištění jedním stisknutím, intuitivním LED displejem a lze je ovládat hlasovými pokyny. Model H11 Max však navíc nabízí lepší výdrž, pokročilý snímač nečistot a automatické nastavení výkonu sání. Oba modely budou k dispozici se slevou až 100 dolarů.

Společnost Dreame Technology také nabízí speciální nabídky na několik robotických vysavačů a mopů. K dispozici jsou modely D9, D9 Pro, D9 Max, L10 Pro a Z10 Pro. Všechny robotické vysavače Dreame umí vysávat i vytírat a jsou vybaveny výkonným sáním, navigací s technologii LiDAR, funkcí zesílení sání na kobercích a kartáči zabraňujícími zamotání. Model Z10 Pro má navíc funkci, díky níž se špína a prach automaticky vysype do 4l sáčku v dokovací stanici. Všechny modely budou v prodeji se slevou 20 až 25 %.

Kampaň bude probíhat na Amazonu, přičemž nejčasnější slevy začnou 22. listopadu a poslední skončí 30. listopadu. Tyčové vysavače, kombinované vysavače a mopy a robotické vysavače a mopy budou v prodeji se slevou až 25 % po celou dobu trvání akce.

O společnosti Dreame Technology

Společnost Dreame Technology, která byla založena v roce 2015, se specializuje na chytré domácí úklidové spotřebiče a její vizí je vylepšovat kvalitu života prostřednictvím technologií. Sledujte nás na sociálních sítích Facebook, Instagram, and Twitter. Další informace naleznete na stránce: https://www.dreame-technology.com.

Foto: https://mma.prnewswire.com/media/1693807/Dreame.jpg

KONTAKT: Tianshi Yuwen, pr@dreame.tech, 400-875-9511

Klíčová slova Čína-byty-trendy-elektronika-Dreame Technology

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.