Inteligentní bezpečnost jako nová úroveň bezpečnosti! Pick-up GWM získal ve velmi přísném hodnocení bezpečnosti organizace A-NCAP plný počet pěti hvězdiček

Nezávislá australská organizace pro bezpečnost vozidel A-NCAP SAFETY oznámila 12. listopadu v Melbourne, že všechny užitkové vozy společnosti GWM s dvojitou kabinou, vyrobené po 1. srpnu 2021, získaly pětihvězdičkové hodnocení bezpečnosti A-NCAP. Užitkové vozy byly hodnoceny podle aktuálních a nejpřísnějších testovacích kritérií organizace A-NCAP pro roky 2020–2022, což potvrzuje, že pasažérům i ostatním účastníkům silničního provozu poskytuje vysokou úroveň bezpečnosti. Pick-up GWM (známý také jako POER, řada P nebo užitkový vůz Cannon) se stal třetím vozidlem ve svém segmentu, které získalo podle nejnovějších kritérií plné ohodnocení pěti hvězdičkami.

Pick-up GWM si vedl v testech A-NCAP velice dobře a získal plný počet bodů v testech bočního nárazu a nárazu do protilehlé boční strany vozu (a to pro dospělé i děti), plný počet bodů v testech funkčnosti aktivního systému podpory hlídání jízdních pruhů, vysoké skóre za ochranu řidiče při čelním nárazu a vysoké hodnocení ochrany při nárazu zezadu.

"Společnost GWM prokázala své odhodlání a snahu poskytovat svým zákazníkům nejvyšší úroveň bezpečnosti tím, že do svých modelů pick-upů rychle začlenila další vylepšení a svým zákazníkům po celém světě nabízí bezpečnější vozidla," uvedl jeden z mluvčích společnosti GWM.

"Australská organizace A-NCAP používá velice vyspělý systém hodnocení a je jedním z nejpřísnějších bezpečnostních certifikačních orgánů na světě. V roce 2020 byla kritéria testů organizace A-NCAP po dvou letech opět aktualizována a revidována v souladu s normami ENCAP, a jedná se tak o zatím nejpřísnější požadavky. Oceňujeme technické úsilí týmu výzkumu a vývoje společnosti GWM a jsme rádi, že s ohledem na koncepci "inteligentní bezpečnosti" si pick-up GWM vedl dobře zejména po stránce testů prvků ADAS, jako jsou SAS, AEB, LDW, LKA, o které byla celá tato řada doplněna," dodal Charles Zhao, ředitel společnosti GWM Australia.

Austrálie je jedním ze tří největších trhů s pick-upy na světě a je kulturní Mekkou milovníků lifestylových pick-upů. Ať už se jedná o řídce osídlené australské vnitrozemí nebo o tisíce kilometrů dlouhou pobřežní silnici, najdou si zde milovníci terénních vozů vždy nějaké oblíbené místo. Uznání australských spotřebitelů je významným důkazem kvality pick-upu GWM.

Od jejího uvedení na zámořský trh byla vždy hlavní prioritou řady pick-upů společnosti GWM bezpečnost, zejména pak vynikající úroveň inteligentní bezpečnosti. Poukazuje tak na neutuchající úsilí společnosti GWM podílet se na budoucím směřování automobilového průmyslu a její neúnavné úsilí pro zvyšování bezpečnosti. Užitkové vozy GWM budou i nadále udávat směr světového vývoje pick-upů a budou představovat oborový standard v oblasti technologických inovací.

Fotohttps://mma.prnewswire.com/media/1687871/GWM.jpg

KONTAKT: Pupu Li, +86-13466544432, lipupu@dsconsulting.com

Klíčová slova Čína-Austrálie-automoto-trh-firmy-GWM

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.