Strom Radosti se již posedmé rozsvítil ve čtvrtek 4. 11. 2021 v nákupním centru Palladium

Strom Radosti se již posedmé rozsvítil ve čtvrtek 4. 11. 2021 v nákupním centru Palladium

Strom Radosti se již posedmé rozsvítil ve čtvrtek 4. 11. 2021 v nákupním centru Palladium

Tři sta dárků pro nemocné děti a děti z dětských domovů chce letos nasbírat nadační fond Radost dětem spolu se zákazníky pražského nákupního centra Palladium. Dětská přání se začala plnit v nákupním centru 4. listopadu 2021 při slavnostní rozsvícení vánočního Stromu Radosti za účasti letošních patronek Markéty Hrubešové a Jitky Smutné. Návštěvníci nákupního centra Palladium mohou dárky zakoupit a dětem tak připravit krásnější Vánoce až do 23. prosince 2021.

Sbírka je určena dětským onkologickým a hematologickým pacientům, dlouhodobě nemocným dětem a také dětem z dětských domovů z celé České republiky. Lidé mohou udělat dětem radost přímo dárkem, který si samy přejí. "Na Infokiosku nákupního centra Palladium v přízemí vedle vánočního stromu bude připraveno 300 kartiček s konkrétními přáními. Každý, kdo chce pomoci, si může jedno z přání vybrat. Dárek poté zakoupí a odnese zpět na Infokiosek. My potom dárky převezeme přímo do nemocnic a dětských domovů,“ popisuje Kateřina Wich z nadačního fondu Radost dětem. Dárky jsou podle ní rozděleny do několika cenových kategorií – do 250 korun, do 500 korun, do 1000 korun a nad 1000 korun. Každý ze zájemců o pomoc si tak může vybrat přání z kategorie podle svých možností. „Dárky do 250 a 500 korun se nám každoročně sejdou nejrychleji. S dražšími nesplněnými přáními se ke konci sbírky často obracíme na sponzorské firmy, aby žádné z dětí nezůstalo bez dárku. Pokud se tedy už nyní najdou sponzoři, kteří by s dražšími dárky pomohli, mohou se obracet přímo na mě,“ dodává Wich.

„Vážíme si možnosti být každoročně partnerem této krásné akce. Vánoce jsou o emocích a jsme rádi, že v těžkých chvílích můžeme pomoci dětem vykouzlit úsměv na tváři,“ říká Milan Rumler za Palladium. „V letošním roce navíc mohou přispět zákazníci i finančním darem v jakékoliv hodnotě prostřednictvím speciálních dárkových poukázek Palladium/ Radost dětem na e-shopu https://eshop.palladiumpraha.cz,“ dodává.

PALLADIUM na náměstí Republiky v Praze je oblíbeným místem nákupů a setkávání. Součástí komplexu je 170 obchodů, 30 restaurací, prvotřídní kanceláře a garáže s kapacitou pro veřejnost 600 míst.

www.palladiumpraha.cz

@Facebook

@Instagram

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-sociální-zdraví-děti-charita-Vánoce-Palladium

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.