Vyhledávač Petal Search společnosti Huawei se uchytil v regionu MEA, vyšvihl se mezi 2 nejrozšířenější vyhledávače v regionu

Rok po svém vzniku v roce 2020 zaznamenal Petal Search – inteligentní mobilní vyhledávač vyvinutý společností Huawei, který je předinstalován na nových chytrých telefonech této značky – fenomenální úspěch v regionu MEA. Podle měření společnosti Statcounter patří Petal Search aktuálně mezi dva nejrozšířenější mobilní vyhledávače v Egyptě, Iráku, Jordánsku a Saúdské Arábii a do trojky nejrozšířenějších mobilních vyhledávačů v Jihoafrické republice, Spojených arabských emirátech, Tunisku a Pákistánu. Tento mobilní vyhledávač dosáhl ohromujícího růstu v klíčových zemích – jeho tržní podíl se v rámci regionu Blízkého východu a Afriky (MEA) zdvojnásobil v šesti zemích včetně Maroka, Jihoafrické republiky a Tuniska.

Petal Search se v regionu uchytil a díky podpoře uživatelů nadále expanduje a překonává nové milníky.

Pokračující glokalizace: Huawei soustavnými inovacemi naplňuje potřeby regionu

Vyhledávač Petal Search si uvědomuje, že základem jeho úspěchu je spokojenost uživatelů, a proto se soustavnými inovacemi snaží vyhovět svým zákazníkům v regionu MEA a přinášet jim služby šité na míru jejich pohodlí.

Společnost Huawei zohledňuje omezení, s nimiž se spotřebitelé v jednotlivých zemích setkávají, a nové funkce navrhuje tak, aby procházení obsahu bylo tak snadné a intuitivní, jak má být. V Asii a Africe uživatelé trpí vysokými poplatky za provoz a nízkou přenosovou rychlostí sítě.

Zejména přenos souborů, jako jsou hudba, obrázky a videa, přes síť spotřebovává velký objem dat, což v těchto lokalitách vede spotřebitele k poptávce po přenosu bez spotřeby dat. Petal Search toto vnímá a s uvedením modelu Huawei Nova 8 představil přenos bez streamování, což se společnosti brzy vyplatilo z hlediska výrazného navýšení aktivity uživatelů.

Petal Search navíc obsahuje praktické, uživatelsky orientované funkce, jako je například sjednocené stahování a sdílení scén, v rámci něhož si mohou spotřebitelé prostřednictvím vyhledávače stáhnout a rychle sdílet své oblíbené aplikace.

Petal Search míří ke globálnímu záběru přes lokální služby

Cílem vyhledávače Petal Search je dosáhnout globálního rozmachu tím, že bude především lokálním mobilním vyhledávačem, upraveným podle jedinečného klimatu a kultury každé země – stejně jako se to podařilo v regionu MEA.

Petal Search nabízí ve střední a východní Africe funkce lokalizovaného vyhledávání zpravodajského obsahu a automatických push scénářů (APS), které uživatelům umožňují sledovat nejzajímavější sportovní akce, jako např. olympiádu, a zaznamenat významné národní úspěchy, jako např. zisk první jihoafrické medaile v Tokiu, aktuální místní zprávy a potřebné informace o covid-19.

Kromě těchto aktualizací přináší funkce APS v zemích střední a východní Afriky informace o oslavách svátků, cestovní aktuality a další informace. Náruživé nakupující potěší, že do APS jsou zahrnuty také prodejní akce – s vyhledávačem Petal Search jim nikdy neuniknou ty nejvýhodnější nabídky. Radovat se mohou také sportovní příznivci, kterým budou přes APS okamžitě doručena oznámení o událostech, jako jsou např. kriketová nebo fotbalová utkání.

Mobilní vyhledávač kromě toho neustále zdokonaluje svou funkci přizpůsobení domovské stránky, která spotřebitelům nabízí možnost upravit si v modulu pro přizpůsobení ikon na domovské stránce ikony pomocí místních stránek.

Petal Search zajišťuje bezpečnost a zdraví uživatelů

Vyhledávač Petal Search se snaží prostřednictvím svých špičkových technologií chránit zákazníky. Jeho funkce APS přináší podrobné aktuální informace o covid-19 v lokalitě uživatele v rámci regionu MEA, včetně počtu nových případů, očkování a možných nových vln přenosu onemocnění, čímž uživatelům umožňuje podniknout kroky potřebné k tomu, aby ochránili sebe i své blízké.

Funkce APS vyhledávače Petal Search zajišťuje komfort uživatelů – včetně komfortu teplotního díky upozorněním na vysoké místní teploty. V Kuvajtu se při vysokých teplotách v průběhu vln veder aktivují upozornění, která uživatele informují o teplotách nad 45 stupňů Celsia.

Pokud hrozí, že se teplota během 24 hodin zvýší nad tuto hodnotu, vyhledávač Petal Search automaticky rozešle kopii push oznámení, které na horko upozorní každého, kdo se chystá vyrazit ven nebo kdo se již venku pohybuje. Každý den může být zasláno maximálně jedno toto oznámení tak, aby bylo upozornění bylo aktuální a přitom neobtěžovalo.

Petal Search nadále vzkvétá

Díky tomu, že Petal Search klade na první místo uživatele a navrhuje inovace na míru konkrétním potřebám spotřebitelů, se tento vyhledávač společnosti Huawei uchytil v regionu MEA a rok po svém představení v roce 2020 dosáhl pozoruhodných výsledků.

Uživatelsky orientované inovace vyhledávače Petal Search na zahraničních trzích výrazně zvýšily jeho oblibu a umožnily vyhledávači zaznamenat převratný růst. Díky chytré technologii v kombinaci s místními partnerstvími míří Petal Search nadále ke svému cíli stát se na základě místního rozšíření v regionu MEA také globálním vyhledávačem.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1675236/image.jpg

KONTAKT: Hanyu Ji, jihanyu@huawei.com

Klíčová slova Čína-počítače-komunikace-firmy-Huawei

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.