Dreame Technology se stává oficiálním partnerem klubu Borussia Dortmund

Dreame Technology, přední světová technologická značka specializující se na chytré domácí úklidové spotřebiče, se stala oficiálním partnerem Borussie Dortmund (BVB), jednoho z nejúspěšnějších fotbalových klubů v Německu. Slavnostní podpis dohody se uskutečnil 28. října v Šanghaji.

Společnost Dreame Technology byla založena v roce 2017 a specializuje se na výzkum a vývoj chytrých domácích spotřebičů s cílem zpřístupnit inteligentní řešení a zdravý životní styl spotřebitelům po celém světě. Tato společnost je průkopníkem inovativních řešení, jako jsou vysokorychlostní motory nebo technologie víceúrovňové cyklonové separace. Do září 2021 podala společnost Dreame celosvětově 1 656 patentů, 726 patentových přihlášek už bylo schváleno.

Borussia Dortmund je německý sportovní klub, který sídlí v Dortmundu v Severním Porýní-Vestfálsku. Klub má po celém světě 270 milionů fanoušků, a je tak nejsilnější značkou a nejoblíbenějším klubem v Německu. Dortmundský tým získal osm titulů mistra německé ligy a pět pohárů DFB. V roce 1966 se stal prvním německým klubem, který vyhrál Pohár vítězů evropských pohárů, a v roce 1997 získal titul v Lize mistrů UEFA.

Jak společnosti Dreame Technology, tak klub Borussia Dortmund dosáhly ve svých oborech mnoha významných úspěchů. Spolupráce mezi nimi představuje nejen sblížení sportu a technologie, ale také příležitost pro společnost Dreame lépe obsloužit zákazníky na evropském trhu.

„Z příležitosti spolupracovat s Borussií Dortmund jsme nadšeni," říká Frank Wang, ředitel mezinárodního marketingu společnosti Dreame Technology. „Skvělé výkony Borussie mluví samy za sebe. Jako společnost, která si zakládá na výkonnosti svých výrobků, si toho velmi vážíme."

Dreame a Borussia Dortmund podepsaly dohodu 28. října v nejvyšší budově knihkupectví v Šanghaji. Slavnostní ceremoniál, při kterém byla dohoda podepsána, zahájili viceprezident společnosti Dreame Wu Peng a vedoucí čínského zastoupení Borussie Dortmund Benjamin Wahl. Jako symbol partnerství věnoval dortmundský klub novému partnerovi svůj dres s potiskem „Dortmund 2021" na zadní straně, který připomíná rok zahájení partnerství. V místě konání se nacházela také zóna pro vyzkoušení produktů, kde si účastníci mohli vyzkoušet jak některé z nejoblíbenějších produktů, tak i novinky společnosti Dreame.

„Těšíme se na plodné partnerství se společností Dreame," řekl pan Wahl. „Borussia i Dreame sdílejí stejný způsob myšlení orientovaného na výzvy, a usilují o vynikající výkon a inovativní přístup. Jsme přesvědčeni, že toto partnerství nejen nadále rozšíří povědomí o značce Dreame v Evropě, ale také nám zajistí nové příležitosti v Číně a na dalších trzích."

O společnosti Dreame Technology

Společnost Dreame Technology, která byla založena v roce 2015, se specializuje na chytré domácí úklidové spotřebiče a její vizí je vylepšovat kvalitu života prostřednictvím technologií. Sledujte nás na Facebooku, Instagramu, a Twitteru. Další informace najdete na adrese https://www.dreame-technology.com.

O klubu Borussia Dortmund

Borussia Dortmund je jedním z nejúspěšnějších fotbalových klubů v Německu. Kromě osmi titulů v německé Bundeslize a pěti vítězství v Německém poháru vyhrál Dortmund také Pohár vítězů evropských pohárů v roce 1966, Ligu mistrů v roce 1997 a v témže roce také Interkontinentální pohár (Mistrovství světa klubů FIFA). Kromě toho je jedním z pěti největších sportovních klubů v Německu a sedmým největším klubem na světě.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1672756/Dreame_Borussia_Dortmund.jpg

KONTAKT: Dreame Technology, Tianshi Yuwen, pr@dreame.tech, Tel: 400-875-9511; Borussia Dortmund, Xi Wang, International Communications Manager, Xi.Wang@bvb.de

Klíčová slova Čína-Německo-elektronika-fotbal-firmy-Dreame Technology

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Sport
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.