FIFA a Hisense společně vydávají prohlášení: Společnost Hisense se stala oficiálním sponzorem Mistrovství světa ve fotbale v Kataru 2022

Prezident FIFA Gianni Infantino

Prezident FIFA Gianni Infantino

Prezident FIFA Gianni Infantino 20. října oznámil, že společnost Hisense, světový lídr na poli technologií, bude oficiálním sponzorem Mistrovství světa ve fotbale v Kataru 2022. Prohlásil: „Očekáváme, že s prémiovými produkty Hisense a špičkovými technologickými inovacemi společně vytvoříme pro fanoušky po celém světě pohlcující a nezapomenutelný zážitek ze sledování fotbalu." Společnost Hisense sponzorovala postupně Mistrovství Evropy i Mistrovství světa a stala se tak jedinou čínskou společností, která sponzorovala světové akce čtyři roky po sobě.

Velké světové sportovní události vždy poskytovaly nebývalou příležitost k demonstraci a propagaci převratných zobrazovacích a vysílacích technologií. V dubnu 2017 společnost Hisense a organizace FIFA poprvé uzavřely partnerství, v jehož rámci FIFA pověřila společnost Hisense živým vysíláním sportovních akcí a vývojem pokročilých zobrazovacích produktů. Zážitek ze sledování fotbalu byl pro fanoušky po celém světě výrazně vylepšen uvedením oficiální televize Hisense pro Mistrovství světa, která byla upravena pomocí řady pokročilých technologií, včetně funkce MEMC (Motion Estimation and Motion Compensation), sportovního režimu, rozpoznávání obličeje pro identifikaci fotbalistů a interaktivního vyhledávání obrázků pomocí umělé inteligence. „FIFA a Hisense spojí své síly, aby prostřednictvím technologií a inovací vytvořily pro fanoušky po celém světě ještě lepší zážitek ze sledování," prohlásil Infantino.

FIFA a Hisense spolupracovaly již během Mistrovství světa 2018 v Rusku. Během Mistrovství světa ve fotbale v roce 2022 navážou ještě užší spolupráci, do níž se zapojí ještě více produktů a stran, než tomu bylo během mistrovství v Rusku. „FIFA chápe, že společnost Hisense vždy přikládala velký význam šetření energie, ochraně životního prostředí a udržitelné recyklaci, což se plně odráží v jejím výzkumu a vývoji, výrobě, prodeji a recyklaci produktů, jak oba subjekty pokračují v prohlubování spolupráce," uvedl Infantino. „Laserový televizor vyvinutý společností Hisense snižuje spotřebu energie o více než 50 % ve srovnání s tradičními LCD televizory, což je faktor, který bude mít významný vliv na rozhodování spotřebitelů při nákupu."

„Do zahájení Mistrovství světa ve fotbale v roce 2022, od kterého se očekává nezapomenutelný zážitek jak pro hostitelskou zemi, tak pro všechny fotbalové fanoušky, zbývá přibližně rok," dodal Infantino. FIFA se zavázala podporovat rozvoj vědy a techniky prostřednictvím fotbalu a mít tak pozitivní vliv na společnost. S podporou společnosti Hisense očekává katarské Mistrovství světa vizuální svátek, který se zapíše do paměti jako skutečně kultovní sportovní událost.

Fotohttps://mma.prnewswire.com/media/1666836/image_1.jpg

Fotohttps://mma.prnewswire.com/media/1666837/image_2.jpg

Fotohttps://mma.prnewswire.com/media/1666838/image_3.jpg

KONTAKT:

Shuo Chen, +86-15621008071

Klíčová slova Čína-Katar-elektronika-fotbal-svět-firmy-Hisense

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Sport
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.