Společnost Dreame Technology ohlašuje představení nového prémiového samočistícího robotického vysavače a mopu

Dreame Technology, přední světová značka v oblasti chytrých domácích úklidových zařízení, uvede 5. prosince na trh očekávaný automatizovaný robotický vysavač a mop W10.

Tradiční robotické vysavače mají s úklidem mokrého nebo zaschlého nepořádku z tvrdých podlah problém. Sbírání prachu a nečistot z podlah a koberců či úklid rozlitých tekutin na podlaze by si dříve vyžadoval dva různé přístroje: vysavač pro vysávání a mop pro mopování.

Navíc je u mnoha robotických mopů náročné je čistit a sušit. Rozebrání, drhnutí, ždímání a sušení si žádá nemalé množství času a úsilí. Obzvláště problematické je běžné sušení mopu na vzduchu, protože vlhká látka je živnou půdou pro bakterie a snadno plesniví.

Díky své konstrukci 2v1, která kombinuje funkce vysavače a mopu a nabízí několik úklidových režimů pro koberce i tvrdé podlahy, si robot Dreame W10 snadno poradí s rozlitými tekutinami, nečistotami i zaschlými skvrnami. Jakmile navíc robot úklid dokončí, automaticky se umyje, vydrhne a vysuší horkým vzduchem, aby bylo zamezeno přenosu bakterií a byl připraven na další úklid.

Dreame W10 nabízí také několik působivých funkcí. Disponuje dvěma oddělenými čtyřlitrovými nádržkami na čistou a špinavou vodu, takže zvládne i delší úklid, aniž by byl potřeba jakýkoli zásah uživatele. Díky rychlému samočištění mopovacích hadříků v průběhu úklidu jsou podlahy neustále myty čistou vodou.

Jelikož Dreame W10 disponuje nejmodernějším navigačním systém SLAM založeném na technologii LIDAR, dokáže mapovat své okolí 12x rychleji než jeho předchůdci. Mapování okolí funguje i ve tmě, umožňuje vytvářet dynamické trasy pro co nejefektivnější úklid a nabízí možnost uložit si až 3 odlišné plány podlah. Díky vysokokapacitní baterii zvládne uklidit až 300 m2 na jedno nabití.

„Robotický vysavač a mop W10 podle nás řeší ty největší problémy dosavadních úklidových robotů. Jelikož v sobě kombinuje funkce vysávání, mopování a samočištění, zákazníci již nemusí řešit problémy, které měli v minulosti. Co Dreame W10 opravdu odlišuje od konkurence je funkce automatického čištění mopovacích hadříků a jejich sušení, které eliminuje zdravotní rizika a nutnost zařízení čistit a sušit ručně.

Automatický sebečistící robotický vysavač a mop Dreame W10 bude v USA dostupný na Amazonu 5. prosince. Další podrobnosti se dozvíte již brzy.

Slevová akce na AliExpressu 11. listopadu

Společnost Dreame rovněž oznámila prodejní akci na 11. a 12. listopadu u příležitosti svátku nakupování, který již tradičně začíná 11.11. Mezi zlevněné produkty na AliExpressu budou patřit bezdrátové tyčové vysavače, vysavače na mokré a suché vysávání a robotické vysavače.

Mezi vybrané vysavače patří Dreame V9, V10, T10, T20 a T30. Všechny tyto všestranné tyčové vysavače nabízí výkonné sání, vícevrstvou filtraci, dlouhou dobu provozu a několik nástavců a budou ve slevě více než 45 %.

V nabídce budou také nové vysavače řady H pro mokré a suché vysávání. Vysavače H11 a H11 Max jsou vybaveny 900ml nádržkou na čistou vodu, 500ml nádržkou špinavou vodu, režimem samočištění jedním stisknutím, intuitivním LED displejem a lze je ovládat hlasovými pokyny. Model H11 Max však navíc nabízí lepší výdrž, pokročilý snímač nečistot a automatické nastavení výkonu sání. Oba vysavače budou nabízeny ve slevě více než 30 %.

Sleva bude platit také na nejpopulárnější modely společnosti, robotické vysavače L10 Pro a Z10 Pro. Oba disponují konstrukcí 2v1 s funkcemi vysávání a mopování, nabízejí výkon 4000 Pa a jsou vybavený navigačním systém LiDAR, turbo režimem pro vysoké koberce a kartáči, které zabraňují zamotání. Model Z10 Pro má navíc funkci, díky níž se špína a prach automaticky vysype do 4l sáčku v dokovací stanici. Oba robotické vysavače budou v prodeji se slevou 40 – 45 %.

Akce probíhá exkluzivně na AliExpressu, a to pouze 11. a 12. listopadu.

O společnosti Dreame Technology

Společnost Dreame Technology, která byla založena v roce 2015, se specializuje na chytré domácí úklidové spotřebiče a její vizí je vylepšovat kvalitu života prostřednictvím technologií. Sledujte nás na sociálních sítích Facebook,Instagram, andTwitter. Další informace naleznete na stránce:https://www.dreame-technology.com.

Foto: https://mma.prnewswire.com/media/1667647/Dreame_Technology_release_a_premium_self_cleaning_robot_vacuum_mop.jpg

Foto: https://mma.prnewswire.com/media/1667648/Dreame_11_11_sales_event_AliExpress.jpg

KONTAKT: Tianshi Yuwen, pr@dreame.tech, Tel: 400-875-9511

Klíčová slova Čína-stroje-trendy-Dreame Technology

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.