Souběh veletrhů FOR BABIES, FOR TOYS a FOR GAMES pobaví celou rodinu a inspiruje na Vánoce

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR GAMES se ve dnech 21. až 24. října vrací na výstaviště PVA EXPO PRAHA. Akce nejen pro rodiny s dětmi a milovníky videoher představí v Letňanech novinky a trendy ze světa hraček, her i životního stylu a uvede produkty tuzemských i zahraničních vystavovatelů. Chybět nebude ani doprovodný program. Oficiálními vozy veletrhů jsou automobily značky FORD.

Po loňské veletržní přestávce, kterou zapříčinila koronavirová pandemie, se na letňanské výstaviště PVA EXPO PRAHA vrací souběh veletrhů FOR BABIES, FOR TOYS a FOR GAMES. Současně s nimi se v termínu 21. až 24. října uskuteční také rybářský veletrh FOR FISHING a veletrh chovatelských potřeb FOR PETS.

Inspirace na vánoční dárky

Veletrh FOR TOYS přichystal letošním návštěvníkům expozice v Hale 2, kde se mohou návštěvníci seznámit s širokým portfoliem novinek a trendů i zakoupit vychytávky ze světa hraček a her. V Letňanech svou novou kolekci představí například firma Albi, v níž nechybí výzdoba pro oslavy nebo zajímavé hry. K vidění budou třeba dřevěné hračky od CaryaWood, foukací fixy Centropen, plechové mechanické hračky přiveze firma Kovap Náchod, kuchyňky Maxim nabídne HTK Group a designovou stavebnici Lalaboom Věž 6 představí Toypex a prezentovat své výrobky bude mnoho dalších značek. Na veletrhu nebudou chybět ani edukativní hry, produkty s vánoční tematikou nebo novinky ze světa knih. Ty doveze na veletrh například firma Svojtka & Co. Více na www.fortoys.cz.

Pro miminka i mámy

Ve veletržní Hale 2 se sejdou také vystavovatelé s potřebami pro děti a kojence v rámci souběžného veletrhu FOR BABIES. Nejvýznamnější firmy tohoto odvětví nabízejí novinky a trendy mezi kočárky, autosedačkami, oblečením pro miminka i pro starší děti a mnoho dalších praktických potřeb. Příchozí si mohou vybírat také na expozicích věnovaných dětským lahvičkám, dudlíkům a kosmetice nebo botičkám i dětským kolům a odrážedlům.

U vybraných vystavovatelů bude také možné nakupovat za atraktivní veletržní ceny. Jaké zajímavosti na veletrhu najdete? Například rostoucí zimní fusaky od My Jasmine Trading, nový model turistického nosítka od Thule, masážní podložky Ortonature i sadu stylových dětských polštářků od Smart Property. Maminky by mohla zlákat česká značka Krásná mamka s módou pro kojící matky. Více na www.for-babies.cz.

V Halách 3 a 6 letňanského výstaviště proběhne ve zmíněném termínu i veletrh videoher a interaktivní zábavy FOR GAMES. Akce potěší vyznavače online i offline hraní napříč herními platformami. Čtyři dny přinesou nadupaný program ROG (Republic of Gamers): komunitní esportový turnaj či autogramiády se zvučnými jmény české influencerské scény. Součástí programu budou i miniturnaje pro návštěvníky o hodnotné ceny.

Také letos se na veletrhu odehrají dramatické souboje hráčů, například v milionové soutěži Sazka eLEAGUE, která vyvrcholí právě na FOR GAMES. Čtyři nejlepší celky v Counter-Strike: Global Offensive a dva nejlepší v Dota 2 si to od pátku do neděle rozdají o svou část z bohatého prize poolu. Vítěz v Counter-Striku si odnese odměnu ve výši 500 000 Kč, vládce Dota 2 pak odejde se 100 000 Kč. Veletržní program obohatí také například Gamlery.cz. Podrobnosti na www.forgames.cz.

Kontakt:

Lucie Bártová

vedoucí PR oddělení ABF

bartova@abf.cz

Klíčová slova ČR-styl-zábava-trh-chov-děti-firmy-ABF

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zemědělství, životní prostředí
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.