Vylepšení modelu Coffee Intelligence 2.0 společnosti GWM přináší uživatelsky přívětivější inteligentní zážitky

Nedávno byla oficiálně představena vylepšená verze modelu GWM Coffee Intelligence 2.0, která přitáhla pozornost mnoha médií i uživatelů.

Model Coffee Intelligence 2.0 představuje zcela novou elektronickou i elektrickou architekturu a inteligentní podvozek využívající technologii drive-by-wire. Nabízí také vylepšené inteligentní kokpity, inteligentní řízení a inteligentní služby, které uživatelům mohou přinést inteligentní humanizované zážitky.

Základ tohoto vylepšení tvoří elektronická a elektrická architektura a inteligentní podvozek drive-by-wire. Vylepšené architektury umožňují využití pokročilejších inteligentních funkcí. Inteligentní podvozek drive-by-wire byl vylepšen tak, aby splňoval požadavky na automatickou jízdu na úrovni 4 a vyšší.

Díky výše uvedeným vylepšením může vozidlo poskytnout asistenci při jízdě plnou rychlostí i při dopravních zácpách, plně automatické parkování jedním tlačítkem a další inteligentní jízdní funkce. Velmi praktická je zejména funkce plně automatického parkování, kterou lze zapnout jedním tlačítkem a uživatelé ji mohou spustit při vjíždění do úzkého parkovacího místa. Vozidlo pak naplánuje trasu, automaticky dokončit řízení, řazení, brzdění, zrychlení/zpomalení i další operace. Tato funkce může uživatelům pomoci zejména při řešení nejrůznějších problémů s parkováním, například při couvání do parkovacího místa.

Platforma Coffee Intelligence 2.0 na trh také uvedla první systém Coffee Intelligence cockpit-GC-OS. Optimalizace funkcí, jako je asistent rozpoznávání řeči na bázi umělé inteligence, dálkové ovládání vozidla a vzdálená cloudová aktualizace, systému umožňuje realizovat interakci mezi člověkem a počítačem před jízdou, během ní i po ní. Nastavení teploty klimatizace, otevření/zavření střešního okna i další operace lze provádět pomocí hlasových příkazů. Při navigaci mohou uživatelé pomocí hlasových příkazů také ovládat mapu a nastavovat body trasy. Díky tomu nemusí provádět zbytečné manuální operace, což zvyšuje bezpečnost jízdy.

Systém GC-OS může uživatelům překvapivě nabídnout více než 40 inteligentních služeb využitelných v různých situacích, například inteligentní sociální kontakt, inteligentní údržbu vozu, digitální život nebo propojení auta s domácností.

Díky nové službě propojení auta s domácností mohou uživatelé pomocí hlasového asistenta nebo centrální ovládací obrazovky v reálném čase ovládat inteligentní zařízení v domácnosti, jako je klimatizace, čistička vzduchu nebo robotický vysavač. Při cestě z práce mohou uživatelé hlasovými příkazy doma nastavit teplotu klimatizace a čističky, aby si po příjezdu mohli vychutnat příjemnou atmosféru. Tato chytrá služba uživatelům velmi usnadní život.

Model HAVAL H6S, který byl představen 29. srpna na 24. autosalonu v Čcheng-tu, je vybaven systémem GC-OS. Jeho nové inteligentní funkce zvýšily očekávání uživatelů.

Modernizovaná platforma Coffee Intelligence 2.0 dokazuje, jakou technickou převahu má společnost GWM v oblasti inteligentních řešení nad konkurencí. Můžeme také očekávat, že dojde k využití této technologie i u jiných nových modelů vozidel, což přinese další vědecké, technologické a humanizované vylepšení jízdy všem uživatelům po celém světě.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1660440/GWM.jpg

Kontakt: Pupu Li, +86-13466544432, lipupu@dsconsulting.com

Klíčová slova Čína-automoto-elektronika-firmy-GWM

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.