VIDEOSTREAM ZDARMA: Mezinárodní konference Právo na právo...

ČTK bude ve čtvrtek 14. října v servisu PROTEXT VIDEO vysílat on-line mezinárodní konferenci Právo na právo. Koná se v rámci festivalu proti totalitě Mene Tekel. Předána bude cena Osobnost festivalu Mene Tekel. Vystoupí Gints Apals, Muzeum okupace Lotyšska, Petra Svobodová, Muzeum romské kultury, Zdeněk Hazdra, ředitel Ústavu pro studium totalitních režimů a další. Přímý přenos ze Senátu, který je médiím k dispozici ZDARMA, začne ve 14:00.

Přímý přenos mohou použít všichni uživatelé bez omezení, a to jak na svých webových stránkách, tak na Facebooku. Zasíláme kód přenosu pro vložení do webových stránek.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/4zK6H7x-p4U" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></">iframe>

Klíčová slova ČR-právo-historie-senát-komunismus-festival-Mene Tekel-Praha-14.10.-UPOZORNĚNÍ-VIDEOSTREAM

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Politika, veřejná správa a soudy

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.