Aplikace HUAWEI Quick App zvyšuje komercializaci prostřednictvím zpeněžení reklam

Služba HUAWEI Ads Publisher Service oficiálně podporuje rychlé aplikace. Platforma využívá robustní platformu a datové možnosti společnosti Huawei a pomáhá vývojářům získávat příjmy díky přístupu k cílenému, vysoce kvalitnímu a hodnotnému reklamnímu obsahu a jeho zobrazování v rychlých aplikacích.

Masivní návštěvnost a vysoká konverze

Rychlé aplikace se neinstalují a lze je otevřít klepnutím z libovolného místa, jako je HUAWEI AppGallery, Huawei Quick App Center nebo HUAWEI Assistant Today, na různých zařízeních Huawei, včetně mobilních telefonů, počítačů, tabletů, jednotek na řídicím panelu automobilů a zařízení Vision. Získání, aktivace a udržení uživatelů je přitom snadné, jelikož rychlé aplikace umožňují okamžitý přístup ke službám a obsahu. Všechny tyto výhody přitahují stovky milionů aktivních uživatelů měsíčně. K 30. červnu 2021 vytvořili vývojáři po celém světě 8700 rychlých aplikací s meziročním nárůstem 190 % a počet měsíčně aktivních uživatelů rychlých aplikací HUAWEI překročil 150 milionů s meziročním nárůstem 114 %.

Rozsáhlé reklamní formáty

Aplikace HUAWEI Quick App podporuje různé formáty reklam:

– Nativní reklama: plynule zapadá do obsahu aplikace. Tyto reklamy se zobrazují přirozeně, takže uživatelé jsou obecně ochotnější zobrazit jejich obsah.

– Reklama s odměnou: nabízí uživatelům odměny v aplikaci za sledování kompletních videí.

– Bannerová reklama: obdélníkové obrázky, které zabírají místo v rozvržení aplikace, a to buď v horní, střední, nebo dolní části obrazovky zařízení. Bannerová reklama se automaticky obnovuje v pravidelných intervalech. Pokud uživatel klikne na reklamní banner, je přesměrován na stránku inzerenta.

– Intersticiální reklama: zobrazuje se na celé obrazovce, když uživatelé spouštějí, pozastavují nebo ukončují aplikace.

Rozsáhlé reklamní zdroje

Přístupem ke službě HUAWEI Ads Publisher Service získají vývojáři rychlých aplikací přístup k mnoha reklamním zdrojům. Na základě široké uživatelské základny zařízení Huawei se službě HUAWEI Ads podařilo integrovat zdroje samotné společnosti Huawei, průkopnických vývojářů HMS a inzerentů, takže vývojáři mohou snadno a rychle získat prémiový reklamní obsah a začít zpeněžovat své obchodní aktivity.

Aplikace HUAWEI Quick App v budoucnu nabídne rozmanitější a rozsáhlejší formáty reklamy, které obohatí formy prezentace reklamy a nabídnou více způsobů zpeněžení. Další informace o reklamních službách aplikace HUAWEI Quick App najdete na webu HUAWEI Developers.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1657150/HUAWEI_Quick_App_Extensive_Ad_Formats.jpg

KONTAKT: Vivian Lin, vivian.lin@huawei.com

Klíčová slova Čína-komunikace-počítače-Huawei

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.