Značka chytré nositelné elektroniky Amazfit je nejnovějším oficiálním globálním partnerem společnosti HELIOT EMIL v oblasti nositelných zařízení

Lídr v oblasti nositelných technologií Amazfit se spojil se značkou HELIOT EMIL a společně se představili pařížském týdnu módy pro sezónu jaro - léto 2022

Přední světová značka chytrých nositelných zařízení Amazfit v úterý oznámila své nejnovější partnerství se značkou HELIOT EMIL, která se stala jejím oficiálním globálním partnerem pro nositelná zařízení.

Partnerství obou značek bude mít premiéru během pařížského týdne módy na přehlídce HELIOT EMIL s kolekcí pro jaro/léto 2022.

Kde se móda potkává s inovativní technologií

Amazfit je značka, která povzbuzuje uživatele, aby se v životě řídili svými vášněmi a objevovali nekonečné možnosti. Jako značka technologického příslušenství, která dbá na módní trendy, vytváří Amazfit produkty, které podporují zdravý a aktivní životní styl svých zákazníků.

Během pařížského týdne módy Amazfit dále propojí módu a technologie a ukáže, jak se chytrá zařízení mohou stát prostředkem osobního stylu, který lze nosit na mole i mimo něj. Chytré hodinky Amazfit, včetně modelů GTR 2 a GTS 2e, jsou navrženy tak, aby lidem pomohly udělat první kroky v oblasti chytrého fitness a zároveň vypadaly velmi stylově. Proto dokonale ladí s jedinečnou módní filozofií značky HELIOT EMIL.

„Nikdy nepřestávejte inovovat a pokračujte v sémantickém dialogu v kreativním odvětví," říká HELIOT EMIL.

Kde se styl potkává se zdravím

Řady Amazfit GTR 2 a GTS 2 jsou vybaveny nejnovějším, vlastnoručně vyvinutým vysoce přesným optickým senzorem BioTracker™ 2 PPG. Díky výkonnému senzoru hodinky zajišťují skutečně všestrannou ochranu zdraví.

Hodnota PAI se vypočítá na základě zpracování údajů o srdečním tepu, době cvičení a dalších komplexních zdravotních informací pomocí algoritmu. Tato hodnota poskytuje každému uživateli personalizované hodnocení zdravotního stavu na základě konkrétních zdravotních údajů a nabízí každému jedinečný zážitek.

„Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat se značkou HELIOT EMIL, protože sdílíme stejnou vizi, že móda by měla být stylová, praktická, nositelná a užitečná. Z estetického hlediska bude toto partnerství spolu s řadami GTR 3 a GTS 3 představovat novou generaci zákazníků, kteří sledují módní trendy a zároveň si cení produktů, jež jim zefektivňují život. Řady GTR 3 a GTS 3 budou uvedeny na trh v říjnu 2021, takže se brzy dozvíte více," uvedla společnost Amazfit.

O společnosti Amazfit

Společnost Amazfit byla založena v roce 2015 a nabízí chytré hodinky a náramky pro každodenní i outdoorové sportovní použití a chytrá zařízení pro sport a zdraví, jako jsou sluchátka TWS, chytré běžecké pásy a chytré váhy. V současné době jsou produkty Amazfit dostupné na trzích ve více než 90 zemích a regionech, včetně Spojených států, Německa, Turecka a Japonska. V roce 2020 měla společnost Amazfit největší podíl na trhu s hodinkami pro dospělé ve Španělsku a Indonésii. Další informace najdete na webu www.amazfit.com

O společnosti HELIOT EMIL

Kodaňskou značku HELIOT EMIL založili bratři Julius a Victor Juulovi a vzdali tak hold svému pradědečkovi, jehož jméno značka nese. Značka HELIOT EMIL zkoumá hranice mezi formou a funkcí na základě experimentálních přístupů a posouvá sémantický dialog v rámci kreativního odvětví.

Rozvratná skandinávská a monochromatická estetika v kombinaci s materiály, látkami a nášivkami na míru znamená, že značka HELIOT EMIL věnuje značnou pozornost detailům v každém oboru. Návrhář Julius Juul čerpá z témat, která provokují k přemýšlení, a ze zvědavosti k tvůrčímu vyjádření, které se odráží v každé kolekci značky HELIOT EMIL.

Sledujte společnost Amazfit:

Facebook: https://www.facebook.com/amazfit.global

Instagram: https://www.instagram.com/amazfit.global/

Twitter: https://twitter.com/AmazfitGlobal

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1637093/image_1.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1637092/image_2.jpg

KONTAKT: Dotaz médií: press@zepp.com; Ťing-ťing Tchang, +86-15214371138

Klíčová slova Francie-elektronika-trendy-styl-HELIOT EMIL-Amazfit

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.