Koncert k pojmenování nové planetky Žebrák

2.10. od 19:00

Slavnostní koncert v kostele sv. Vavřince s Jaroslavem Svěceným, Václavem Uhlířem a hosty. Předprodej vstupenek od 1.9.2021 přes www.qrticket.cz

Česká republika má novou planetku 131181 Žebrák. Rozhodla o tom Mezinárodní astronomická unie. Při té příležitosti proběhne v neděli 2. října od 19:00 slavnostní koncert v kostele sv. Vavřince v Žebráku, kde byla natočena i část vinylové desky limitované edice Symfonie pro planetku. Ta zde bude pokřtěna. Druhá strana desky obsahuje relaxační hudbu hudebního skladatele a muzikanta Miloše Rábla a jeho hostů. Koncert bude zcela ojedinělý a mimořádný. Ve slavnostním programu si budete moci užít plnohodnotný koncert. Vystoupí zde houslový virtuóz Jaroslav Svěcený a varhaník Václav Uhlíř. Ve výjimečné kombinaci varhan a houslí zahrají ty nejkrásnější skladby u příležitosti pojmenování planetky 131181 Žebrák. Vstupenky budou v předprodeji online přes www.qrticket.cz a část jich bude k dispozici i v KK Žebrák. Ceny vstupenek k sezení 350 Kč, k stání 250 Kč, a to od 1.9.2021.

Jako první vám exkluzivně představujeme LIMITOVANOU EDICI VYNILOVÉ DESKY “SYMFONIE PRO PLANETKU”.

Houslový virtuóz Jaroslav Svěcený a varhaník Václav Uhlíř ve výjimečné kombinaci varhan a houslí u příležitosti pojmenování planetky 131181 Žebrák.

Česká republika má novou planetku 131181 Žebrák. Rozhodla o tom Mezinárodní astronomická unie. Při té příležitosti proběhne 2.10. v 19:00 slavnostní koncert v kostele sv. Vavřince v Žebráku, kde byla natočena i část vinylové desky limitované edice "Symfonie pro planetku”. Ta zde bude také během slavnostního koncertu pokřtěna. Druhá strana desky obsahuje relaxační hudbu hudebního skladatele a muzikanta Miloše Rábla a jeho hostů. Koncert bude zcela ojedinělý a mimořádný.

Slavnostní koncert k pojmenování planetky Žebrák vstupenky https: //qrticket.cz/produkt/slavnostni-koncert-k-pojmenovani-planetky-zebrak-stani/

Kontakt:

PR manager Jaroslava Svěceného

Monika Trávníčková

tel: 776 698 834

MonikaFialkova@seznam.cz

Klíčová slova ČR-hudba-vesmír-astronomie-Monika Trávníčková

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Věda, vzdělávání a školství
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.