VIDEOSTREAM ZDARMA: Jak zvýšit postavení ČR v globální ekonomice

ČTK bude ve středu 22. září v servisu PROTEXT VIDEO vysílat on-line diskusi nazvanou Jak zvýšit postavení Česka v globální ekonomice. Viceprezident Americké obchodní komory v ČR Milan Šlapák, Karel Havlíček (ANO), Lukáš Wagenknecht (Piráti/STAN), Markéta Pekarová Adamová (SPOLU) a další budou debatovat o dopadech klimatických změn na ekonomiku, inovační politice, vlivu geopolitiky na obchod a dalších otázkách zásadních pro hospodářský rozvoj země. Přímý přenos, který je médiím k dispozici ZDARMA, začne v 17:00.

Přímý přenos mohou použít všichni uživatelé bez omezení, a to jak na svých webových stránkách, tak na sociálních sítích. Zasíláme kód přenosu pro vložení do webových stránek.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/SNWdG8txjww" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></">iframe>

Klíčová slova ČR-hospodářství-volby-Praha-22.09.-UPOZORNĚNÍ-VIDEOSTREAM

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Finance, ekonomika
Politika, veřejná správa a soudy

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.