Společnost GWM představila své nové SUV kupé s řadou předností - HAVAL H6S

27. srpna 2021 společnost GWM na celosvětovém ceremoniálu k 10. výročí modelu HAVAL H6 slavnostně představila neuvěřitelný nový model - HAVAL H6S. Svou premiéru zažil HAVAL H6S na autosalonu v Čcheng-tu o dva dny později.

Vzhledem k tomu, že se jedná o moderní verzi modelu HAVAL H6, který je v Číně dlouhodobě nejprodávanějším SUV, vzbudily vlastnosti kupé HAVAL H6S značnou pozornost. Společnost GWM se zaměřila na nové potřeby zákazníků a na platformách L.E.M.O.N a Coffee Intelligence vyvinula první SUV kupé modelové řady HAVAL H6.

HAVAL H6S vychází z technických poznatků získaných z řady HAVAL H6 v uplynulých deseti letech a z orientace společnosti GWM zákazníka, a na jednu stranu tak navazuje na inovace interiéru i vnějšího designu a na stranu druhé byl modernizován v oblasti inteligentního kokpitu, řízení výkonu a systému ovládání.

HAVAL H6S je vybaven systémem kokpitu GC-OS, vyvinutým technologickou divizí GWM, známou pod názvem Coffee Intelligence. Tento systém s pomocí supervýkonných nejmodernějších čipů, kterými je vozidlo osazeno, přináší vícedimenzionální průlomy v oblasti umělé inteligence, interakce a ekosystému a zajišťuje uživatelům nový zážitek z inteligentní jízdy za všech okolností. Z hlediska pohonu nabízí možnost volby mezi benzínovým motorem 2,0T a systémem L.E.M.O.N. DHT. Se systémem L.E.M.O.N. DHT dokáže model HAVAL H6S dosahovat vynikajícího maximálního výkonu 179 kW s maximálním točivým momentem 530 Nm, zrychlení na 100 km/h za 7,5 sekundy a celkové spotřeby paliva 4,9 litrů. Značka HAVAL tím vstupuje do nové éry hybridního pohonu.

Z hlediska systému ovládání nabízí HAVAL H6S sedm jízdních režimů, a to závodní dráhu, sport, ekonomický režim, sníh, písek, terén a standard. Získává tím možnosti ovládání a pohodlné jízdy jako luxusní vozidlo a dokáže naplňovat potřeby uživatelů s různými řidičskými návyky v nejrůznějších podmínkách.

HAVAL H6S kromě toho přináší řadu zajímavých designových prvků v interiéru i exteriéru. Interiér vozu je převážně černý včetně ozdobných karbonových panelů a ostře žlutého prošívání, velkého zavěšeného displeje, multifunkčního volantu s řadicími pádly, řadicími pákami a dalšími konfiguracemi, které působí dostatečně technicky i dynamicky. Tato provedení splní nejrůznější představy uživatelů. Z hlediska vnějšího designu navazuje HAVAL H6S na černý žraločí designový jazyk. Konstrukce přední části ve tvaru žraločí ploutve a automatické LED světlomety připomínající žraločí oči společně působí silným vizuálním dojmem. Svěží a sportovní vzhled dodává tomuto SUV i karoserie typu fastback a provedení zadní části vozu se zavěšeným spoilerem.

Očekává se, že HAVAL H6S se bude v budoucnu prodávat na různých světových trzích, rozšíří modelovou řadu HAVAL na mezinárodním trhu a nabídne globálním uživatelům kvalitní a diverzifikovanou technologickou cestovní zkušenost díky mimořádně silnému produktu, inteligenci a nové energii.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1626269/image.jpg

KONTAKT: Pupu Li, +86-13466544432, lipupu@dsconsulting.com

Klíčová slova Čína-automoto-GWM

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.