VIDEOSTREAM ZDARMA: Barometr českého průmyslu

ČTK bude v pátek 10. září v servisu PROTEXT VIDEO vysílat on-line Barometr českého průmyslu. Tématy jsou závislost českého průmyslu na evropských odběratelích a asijských dodavatelích, podmínky čerpání pobídek na inovace nebo dopady tzv. zelené dohody na český průmysl. Zúčastní se mimo jiné ministr průmyslu, obchodu a dopravy Karel Havlíček, prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý, vicepresident svazu Průmyslu a dopravy ČR Radek Špicar. Přímý přenos, který je médiím k dispozici ZDARMA, začne v 10:00.

Přímý přenos mohou použít všichni uživatelé bez omezení, a to jak na svých webových stránkách, tak na Facebooku. Zasíláme kód přenosu pro vložení do webových stránek.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/cqJYua-x5YY" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen="allowfullscreen"></iframe>

Klíčová slova ČR-průmysl-trh-energie-ovzduší-klima-Praha-10.09.-UPOZORNĚNÍ-VIDEOSTREAM

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Obchod, marketing
Finance, ekonomika
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.