Oficiální vydání bezserverových služeb HUAWEI AppGallery Connect pro snadný vývoj a provoz a údržbu aplikací

HUAWEI AppGallery Connect nedávno uvedla na trh řadu bezserverových služeb, včetně Auth Service, Cloud DB, Cloud Functions, Cloud Storage a Cloud Hosting, které vývojářům umožňují soustředit se na inovace aplikací a usnadňují jejich vývoj, provoz a údržbu. Platforma pro komplexní služby pro aplikace HUAWEI AppGallery Connect slouží jako neochvějná podpora využívání bezserverových technologií pro inovace ekosystému aplikací.

Služba Auth Service umožňuje vývojářům rychle vytvořit systém ověřování uživatelů s nižšími náklady, protože poskytuje předem připravený hostovaný systém ověřování. Nabízí SDK pro různé platformy a umožňuje uživatelům přihlašovat se do aplikací pomocí čísla mobilního telefonu, e-mailové adresy, HUAWEI ID nebo běžných účtů třetích stran, jako jsou Facebook a Twitter, čímž zajistí hladké přihlašování.

Služba Cloud Functions pomáhá rychle vytvářet backendové služby aplikací, které umožňují spouštět kód bez nutnosti spravovat servery. Díky tomu se vývoj a testování provádí podle funkcí, takže se vývojáři mohou soustředit na vývoj logiky služby. Pomáhá také zjednodušit provoz a údržbu a správně rozdělit zdroje.

Škálovatelná bezserverová databáze Cloud DB nabízí bezpečné a spolehlivé služby správy dat. Poskytuje snadno použitelné sady SDK pro cloud a zařízení. Zajišťuje také automatickou synchronizaci dat mezi různými zařízeními, což znamená, že pomocí Cloud DB můžete rychle vyvíjet bezpečné a spolehlivé aplikace.

Služba Cloud Storage umožňuje vývojářům bezpečně a úsporně ukládat velké objemy dat, mezi které patří obrázky, audio nahrávky a videa generovaná uživateli. Poskytuje SDK pro cloud a zařízení, takže vývojáři nemusí nastavovat servery ani provádět konfiguraci sítě pro doručování obsahu (CDN) a provoz a údržbu lze provádět automaticky.

Cloud Hosting poskytuje možnost hostování na jednom místě, díky čemuž lze webové stránky zveřejňovat rychle. To znamená, že uživatelé mohou přistupovat k webovým aplikacím, aniž by museli nasazovat cloudové servery. Díky službě Cloud Hosting se mohou vývojáři soustředit pouze na vytváření logiky služby a nemusí se věnovat detailům nasazení v cloudu.

Závěrem lze říci, že bezserverové služby HUAWEI AppGallery Connect nabízejí:

1. Režim předplacených služeb

2. Služby bez nutnosti zajištění provozu a údržby

3. Možnost rychlého nasazení

Vývojářům nyní nabízíme bezplatné kvóty, aby měli možnost si tyto služby vyzkoušet. Další podrobnosti naleznete v následujících dokumentech: Auth Service, Cloud Functions, Cloud Storage, Cloud DB a Cloud Hosting. Více informací najdete také na platformě Github. Případné dotazy zasílejte na e-mailovou adresu agconnect@huawei.com.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1607477/AppGallery_Connect_Serverless_Services.jpg

KONTAKT: Vivian Lin, vivian.lin@huawei.com

Klíčová slova Čína-komunikace-služby-firmy-Huawei

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.