Společnost Dreame Technology přináší revoluci do způsobu čištění podlah

Společnost Dreame Technology, přední světová značka v oblasti inteligentního úklidu domácnosti, uvede v říjnu na trh své nové průlomové produkty Dreame Wet and Dry Vacuum H11 Max a H11.

„Produkty řady Dreame H11 jsou vybaveny dvěma motory a dvěma zásobníky a integrují v sobě funkce vysávání, vytírání a mytí v jednom spotřebiči, což představuje revoluci v tradičním modelu čištění podlah. S rozlitými tekutinami a odolnými skvrnami na podlaze si hravě poradíte jediným přejetím," řekl Frank Wang, mezinárodní marketingový ředitel společnosti Dreame Technology.

Zařízení kombinující funkce vysavače a podlahové myčky Dreame H11 a H11 Max dokáží vyčistit veškerou špínu najednou. Ať už se jedná o zablácené stopy, vlasy nebo drobky od snídaně, kávovou sedlinu, zaschlé skvrny od kečupu, jídlo, jako jsou lepkavé ovesné vločky, nebo dokonce špagety na podlaze, zařízení Dreame Wet and Dry Vacuum H11 a H11 Max si s nimi účinně poradí.

Díky inovativní a oddělené konstrukci se dvěma zásobníky na vodu stříká větší 900 ml nádrž nepřetržitě čistou vodu a čisticí roztok na válečkový kartáč, zatímco vnitřní systém oddělování nečistot vodu z kartáče okamžitě odsává a čerpá ji do menší 500 ml nádržky, čímž zajišťuje čistotu válečkového kartáče i podlahy vašeho domu. Kromě automatického samočištění válečkového kartáče můžete vyzkoušet i režim hloubkového čištění. Ten spustíte tím, že zařízení položíte zpět na nabíjecí základnu, čímž dojde k důkladnému vyčištění a rychlému vysušení kartáče, který tak není třeba mýt ručně.

Chytré podlahové myčky Dreame Wet and Dry řady H11 nabízejí uživatelům také naprosté pohodlí. Inteligentní LED displej a inteligentní hlasový asistent poskytují jasné a přesné pokyny k obsluze. To využijí zejména starší lidé, kteří díky těmto chytrým funkcím mohou mít úklid více pod kontrolou. Díky své manévrovatelnosti a samočinnému tlačnému pohonu vysavače také snadno klouzají po podlaze.

Vysavač s podlahovou myčkou Dreame H11 Max nabízí 36 minut provozu a zvládne uklidit až 200 m2 najednou. Dále umí také automaticky regulovat sací výkon na základě inteligentní funkce rozpoznávání nečistot.

„Věřím, že řada Dreame Wet and Dry Vacuum H11 nabízí dokonalou kombinaci několika zařízení v jednom, díky čemuž změní pravidla hry a nabídne zákazníkům pohodlnější a zábavnější domácí úklid," dodal Frank Wang.

Očekává se, že vysavače Dreame Wet and Dry Vacuum H11 Max a H11 budou k dispozici na AliExpress v říjnu tohoto roku. Další podrobnosti se dozvíte již brzy.

O společnosti Dreame Technology

Společnost Dreame Technology, která byla založena v roce 2015, je inovativní spotřebitelská společnost zaměřená na chytré domácí úklidové spotřebiče s vizí posílit život prostřednictvím technologií. Sledujte nás na Facebooku, Instagramu a Twitteru. Další informace naleznete na adrese https://www.dreame-technology.com.

Fotohttps://mma.prnewswire.com/media/1599678/image_1.jpg

KONTAKT:

Grace Čchü

pr@dreame.tech

Tel.: 400-875-9511

Klíčová slova Čína-stroje-Dream Technology

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.