Simona Otavová je novou akcionářkou spol. LEXXUS a.s.

Novou spolumajitelkou prestižní realitní kanceláře LEXXUS a.s. se stala investorka Simona Otavová. Zkušená podnikatelka se silným zaměřením na investice v realitní a finanční oblasti, zastávala řadu let vysoké manažerské pozice a působila v orgánech mnoha významných českých obchodních a výrobních firem. Aktivně a dlouhodobě podniká na trhu komerčních i rezidenčních nemovitostí a podílí se na financování developerských projektů. Do jejího investorského portfolia patří luxusní rezidenční nemovitosti v prestižních lokalitách v Praze a ve španělské Marbelle.

„Akcionářský vstup do významné české realitní kanceláře LEXXUS a.s. je pro mě synergickým vyústěním současných podnikatelských aktivit na trhu s nemovitostmi. Mé vlastní velmi dobré zkušenosti s touto přední realitní kanceláří a zejména dlouhodobě dobré vztahy s jejími akcionáři, tak přinesly tuto zajímavou akviziční příležitost. Jsem přesvědčena, že vzájemná spolupráce s těmito předními experty na trhu nemovitostí a rychlý přístup k informacím, mi tak otevírá další zajímavé možnosti pro investice,“ komentuje Simona Otavová, dcera zesnulého miliardáře, podnikatele Petra Otavy.

„S příchodem nové akcionářky do společnosti LEXXUS, vzhledem k jejím dlouhodobým zkušenostem v oblasti developmentu a ve finanční oblasti, se otevírají naší společnosti nové obchodní příležitosti. Její dlouhodobá zkušenost v oblasti businessu tak přináší další možnosti rozvíjet naše obchodní vztahy s developery a finančními institucemi,“ uvedl ředitel realitní kanceláře LEXXUS, Peter Višňovský.

LEXXUS

Společnost LEXXUS má téměř 30letou tradici na trhu a patří mezi nejvýznamnější realitní kanceláře v Praze. Specializuje se na prodej nových bytů a je jejich největším prodejcem mezi pražskými realitními kancelářemi. Společnost dále jako expert na realitním trhu poskytuje consultingové služby spojené s komplexní přípravou developerských projektů.

Součástí realitní kanceláře LEXXUS je také značka LEXXUS NORTON, která se zaměřuje na prodej i pronájem výhradně luxusních, nadstandardních rezidenčních nemovitostí v nejlepších lokalitách Prahy a okolí. Společnost úzce spolupracuje s mezinárodní společností Savills, jednou z předních světových realitních kanceláří.

Kontakty pro média

Karel Pluhař

CEO, Topic PR

kpluhar@topicpr.cz

Klíčová slova ČR-reality-byty-stavby

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.