Společnost HONOR oznamuje celosvětové uvedení řady HONOR Magic3, ikonické vlajkové lodi, která nabízí naprosto neuvěřitelný uživatelský zážitek

Nejnovější chytrý telefon řady Magic, postavený na výkonné mobilní platformě Qualcomm Snapdragon 888 Plus 5G, prezentuje nejinovativnější nápady značky HONOR.

Globální technologická značka HONOR právě uvedla zcela novou řadu HONOR Magic3, ikonickou vlajkovou loď chytrých telefonů, která se může pochlubit špičkovými technologiemi a jedinečným designem. Řada HONOR Magic3 je první vlajkovou lodí, kterou společnost HONOR uvedla od svého osamostatnění, a sestává z modelů HONOR Magic3, HONOR Magic3 Pro a HONOR Magic3 Pro+. Všechny tři modely disponují výjimečnými funkcemi a možnostmi a nabízejí krásný design, filmovou úroveň záznamu videa, fotografický zážitek, jaký nemá obdoby a bezkonkurenční výkon.

Během akce společnost HONOR, která se v listopadu loňského roku osamostatnila, také oznámila své plány na další expanzi a potvrdila svůj závazek poskytovat výjimečné zákaznické služby a špičkové produkty. Nová společnost HONOR zaměstnává téměř 10 tisíc zaměstnanců, kteří pokrývají celé spektrum komplexních činností. Společnost HONOR významně investovala do výzkumu a vývoje. Celosvětově provozuje celkem čtyři centra pro výzkum a vývoj a více než stovku laboratoří, dosud podala více než 5500 nových přihlášek patentů a rychle obnovila strategická partnerství s některými z nejlepších světových dodavatelů. Za pouhé tři měsíce se podíl společnosti na čínském trhu zvýšil z 3 % na 14,6 %, což ještě více podpořilo ambice této značky dosáhnout globálního obchodního úspěchu.

„Společnost HONOR prostřednictvím řady HONOR Magic vždy prezentovala své nejinovativnější nápady a řada HONOR Magic3 na tento odkaz navazuje," prohlásil George Zhao, generální ředitel společnosti HONOR Device Co, Ltd. „Náš revoluční nový chytrý telefon představuje vizi budoucnosti mobilních technologií společnosti HONOR a jsme hrdí na partnerství, která jsme v oboru navázali a která nám pomohla s jeho vývojem, stejně jako i na pokračující úsilí našeho týmu pro výzkum a vývoj, jehož cílem bylo znovu uvést značku HONOR na světový trh představením inovativních a zcela výjimečných technologií."

Luxusní design s pozoruhodným displejem a výjimečnou odolností

Řada HONOR Magic3 nabízí špičkový uživatelský zážitek a luxusní design použitím 89° super zahnutého displeje s ultratenkými okraji. To zaručuje, že vás obraz na displeji zcela pohltí. Displej s barevnou hloubkou 10 bitů zobrazí 1,07 miliardy barev a podporuje certifikaci HDR10+, což znamená, že si uživatelé mohou vychutnat živější barvy a detailnější obraz.

HONOR Magic3 Pro+ představuje průlom v řemeslném zpracování designu chytrých telefonů a nabízí špičkový design se zakřiveným krytem Super Curved Nano Crystal Shield a tělem z nanokeramických materiálů. Díky tomu v ruce působí velmi luxusním dojmem a pohodlně se drží, a současně je tvrdší a odolnější. Řada HONOR Magic3 se může pochlubit certifikací IP68[1] odolnosti proti vodě a prachu, což zaručuje, že je zařízení odolné proti prachu a zvládne ponoření do hloubky až 1,5 metru po dobu 30 minut.

Řada HONOR Magic3 je vybavena pozoruhodně navrženým fotoaparátem zvaným The Eye of Muse (Oko múzy), který symbolizuje dokonalé spojení umění a technologií a vyznačuje se vydutým povrchem, který zajišťuje dostatečný přístup světla k objektivu, čímž optimalizuje výkon fotoaparátu a poskytuje uživatelům možnosti špičkové fotografie. Fotoaparát modelu HONOR Magic3 Pro+ se odkazuje na klasickou podobu clony objektivu fotoaparátu a má jedinečný šestiúhelníkový design, který v uživatelích navozuje pocity rovnováhy a harmonie.

Revoluční zážitek z fotografování s pokročilým zpracováním obrazu Advanced HONOR Image Engine a funkcí Multi-Camera Computational Photography pro kombinování záběrů z více fotoaparátů

Řada HONOR Magic3 posouvá fotografické kvality zařízení značky HONOR na zcela novou úroveň a je vybavena novým zpracováním obrazu HONOR Image Engine, které tato společnost sama vyvinula. Jedná se o pokročilý systém vybavený umělou inteligencí, který umožňuje za každé situace pořízení vysoce kvalitních a úžasných snímků. Řada HONOR Magic je vybavena nejlepším systémem kombinování záběrů z více fotoaparátů ve své třídě, zatímco model HONOR Magic3 Pro+ disponuje celkem čtyřmi fotoaparáty – monochromatickým fotoaparátem s rozlišením 64 MP, širokoúhlým fotoaparátem s rozlišením 50 MP, ultraširokoúhlým fotoaparátem s úhlem záběru 126° a rozlišením 64 MP[2], a periskopovým teleobjektivem s rozlišením 64 MP[3]. Ty umožňují uživatelům pořizovat ohromující snímky bez ohledu na to, co fotografují.

Širokoúhlý fotoaparát s rozlišením 50 MP, který zaručuje živé barvy a věrný obraz, disponuje mimořádně velkým snímačem o velikosti 1/1,28 palce[4] a také funkcí automatického ostření s fázovou detekcí Full Pixel Octa Phase Detection (PD) AutoFocus[5], které umožňuje zachytit pohybující se předměty s výjimečnými detaily díky rychlému a přesnému zaostření. Periskopový teleobjektiv fotoaparátu s rozlišením 64 MP disponuje 3,5násobným optickým zoomem[6] a až 100násobným digitálním zoomem, čímž uživatelům umožňuje pořízení vysoce kvalitních snímků i na velké vzdálenosti. Díky optickému stabilizátoru obrazu (OIS)[7] mohou uživatelé pořizovat ostré snímky bez nutnosti použití stativu. Ultraširokoúhlý objektiv s úhlem záběru 126° a rozlišením 64 MP, doplněný o objektiv 7P s optickým zoomem[8] představuje širokoúhlý fotoaparát s nejvyšším rozlišením, jaký zařízení značky HONOR mohou nabídnout. Umožňuje pořídit širokoúhlejší záběry s minimálním perspektivním zkreslením a dokonale tak zabrat celé budovy a památky s úžasnou mírou detailů. Při pořizování makrosnímků pak mohou uživatelé zachytit neuvěřitelné detaily již od vzdálenosti 2,5 cm.

Chytrý telefon, který nabízí videozáznam filmové kvality

Řada HONOR Magic3 nabízí pro záznam videa funkce Magic-Log a použití barevných korekcí 3D LUT (Look Up Table). Logaritmický formát (log), který se běžně používá při natáčení profesionálních filmů, umožňuje uživatelům svá videa obohatit použitím filmových barevných odstínů a ohromujícím obrazem s HDR čistotou. Filmové korekce 3D LUT pomáhají uživatelům vytvářet barvy, které si nezadají s barvami profesionálních snímků.

Řada Magic3 dokáže zaznamenat video v rozlišení 4K HDR a pro zajištění kvalitního záznamu zvuku nabízí tři všesměrové mikrofony, čímž dále zajišťuje vysokou kvalitu obrazu a zvuku pro záznam obsahu, který je připravený na promítání v kinech.

Výkonná čipová sada a vylepšený hardware zajišťují ještě vyšší výkon

Řada HONOR Magic3 je vybavena mobilní platformou Snapdragon® 888 Plus 5G Mobile Platform[11], která přináší revoluční efektivitu a výkon a zvýšený výpočetní výkon pro výpočty s umělou inteligencí. Společnost HONOR patří mezi první výrobce zařízení (OEM), kteří uvedli na trh chytrý telefon s čipovou sadou Snapdragon 888 Plus. V porovnání s čipovou sadou Snapdragon 888 je nová čipová sada vylepšena po stránce výkonu procesoru a výpočtů umělé inteligence. Čipová sada zlepšuje výpočty související s umělou inteligencí, díky čemuž dosahuje výkonu až 32 TOPS a zvýšení výkonu umělé inteligence o 20 %.

Čipovou sadu zařízení řady HONOR Magic3 doplňuje systém OS Turbo X, který byl na čipovou sadu řady Snapdragon 8 převeden vůbec poprvé. Obsahuje technologie Low-latency engine, Anti-aging Engine a Smart Memory Engine, které zlepšují plynulost práce, snižují vliv potenciálního zpomalování systému při dlouhodobém provozu a umožňují na pozadí současně fungovat více aplikacím. Řada HONOR Magic3 je vybavena technologií grafické akcelerace GPU Turbo X pro zvýšení herního výkonu. Optimalizace, které používá, snižují spotřebu energie a současně zvyšují výkon. Díky současnému použití technologie supravodivého šestiúhelníkového grafenu dochází ke snížení teploty, díky čemuž je hraní stabilnější a příjemnější. Řada HONOR Magic3 úspěšně využívá špičkovou technologii LINK Turbo X, kterou společnost HONOR vyvinula. Jejím prostřednictvím kombinuje Wi-Fi sítě a mobilní sítě, aby dosáhla maximální rychlosti stahování 6,1 Gbps[12], nejvyšší rychlosti stahování, která je dnes na chytrých telefonech k dispozici.

Výkon řady HONOR Magic3 uznávají také oborový partneři společnosti HONOR. „HONOR je velice inovativní společnost s hlubokými technologickými kořeny," říká Cristiano Amon, prezident a generální ředitel společnosti Qualcomm Incorporated. „Tato technická základna pomohla mezi našimi dvěma společnostmi vytvořit prostředí spolupráce a vzájemné důvěry. A vy tak díky tomu můžete na zařízeních řady HONOR Magic3 naplno využít výkon čipové sady Snapdragon 888 Plus a docílit tak toho nejlepšího zážitku, jaký systém Android může nabídnout."

Extrémně dlouhá výdrž baterie a lepší možnosti rychlého nabíjení

Zařízení řady HONOR Magic3 jsou napájena baterií s kapacitou 4600 mAh[13] a zbavují vás tak nutnosti častého nabíjení. Řada HONOR Magic3 podporuje funkci HONOR SuperCharge při výkonu 66 W nebo funkci SuperCharge Wireless při výkonu 50 W[14]. Modely Magic3 Pro a Magic3 Pro+ lze také použít jako powerbanku a prostřednictvím funkce Wireless Reverse Charge[15] nabíjet další zařízení.

Funkce ochrany soukromí a zabezpečení nové úrovně s chytrou umělou inteligencí

Ochrana soukromí je jednou z hlavních priorit společnosti HONOR. Řada HONOR Magic3 je proto vybavena vylepšenými bezpečnostními funkcemi, včetně předního fotoaparátu 3D ToF[16] pro odemykání pomocí funkce 3D Face ID Unlock, která zajišťuje vysokou úroveň zabezpečení při používání rozpoznávání obličeje pro přístup k vašemu chytrému telefonu.

Pro zajištění inteligentnějšího a bezproblémového uživatelského zážitku byla u řady HONOR Magic3 také optimalizována nejrůznější běžná nastavení, která vám pomáhají žít inteligentně za všech okolností. Mezi inteligentní vylepšení patří také lepší uživatelský zážitek, funkce Smart Travel, Security and Privacy a Mobile Working. Ty zajišťují bezproblémový zážitek na bázi umělé inteligence, které uživatelům umožňují efektivně řídit svůj pracovní i soukromý život.

Barva, cena a dostupnost

Model HONOR Magic3, jehož cena začíná na hodnotě 899 eur, se inspiruje takzvanou magickou hodinou, tedy částí dne, kterou fotografičtí nadšenci i filmoví režiséři považují za nejvhodnější pro fotografování a natáčení, a kromě černé a bílé barvy je k dispozici také v odstínech Golden Hour a Blue Hour[17], vyrobených ze syntetické kůže. Model HONOR Magic3 Pro v ceně od 1099 eur je k dispozici v černé a bílé barvě a v odstínu Golden Hour, zatímco model HONOR Magic3 Pro+ s cenou od 1499 eur se dodává v odstínech Ceramic Black a Ceramic White, zajišťujících luxusní a klasický vzhled a zážitek.

Řada HONOR Magic3 bude nejprve k dispozici v pevninské Číně. Dostupnost na dalších globálních trzích bude oznámena později, sledujte další informace.

Další informace naleznete v internetovém obchodě společnosti HONOR na adrese www.hihonor.com.

O společnosti HONOR

Společnost HONOR byla založena v roce 2013 a je předním světovým dodavatelem chytrých zařízení. Jsme odhodláni stát se globální ikonickou technologickou značkou, která umožňuje chytrý život za všech okolností a ve všech kanálech pro všechny. Společnost HONOR se strategicky zaměřuje na inovace, kvalitu a služby a je díky svým možnostem výzkumu a vývoje a technologiím zaměřeným na budoucnost, odhodlána vyvíjet technologie, které lidem po celém světě nabízejí nové možnosti, a vytvářet tak prostřednictvím svého portfolia inovativních produktů pro všechny nový inteligentní svět.

Další informace naleznete v internetovém obchodě společnosti HONOR na adrese www.hihonor.com nebo prostřednictvím e-mailu na adrese newsroom@hihonor.com [18]

http://community.hihonor.com/

https://www.facebook.com/honorglobal/

https://twitter.com/Honorglobal

https://www.instagram.com/honorglobal/

http://www.youtube.com/c/HonorOfficial

Snapdragon je ochranná známka nebo registrovaná ochranná známka společnosti Qualcomm Incorporated.Snapdragon je produktem společnosti Qualcomm Technologies, Inc. nebo jejích dceřiných společností.

[1] Tato funkce je k dispozici ve verzích Pro a Pro+.

[2] Pouze ve verzi Pro+. Verze Standard a Pro jsou vybaveny 13 MP ultraširokoúhlým fotoaparátem.

[3] Pouze ve verzích Pro+ a Pro.

[4] Pouze ve verzi Pro+. Verze Standard a Pro jsou vybaveny barevným snímačem s uhlopříčkou 1/1,56 palce.

[5] Pouze ve verzi Pro+.

[6] Pouze ve verzích Pro+ a Pro.

[7] K dispozici pouze ve verzích Pro a Pro+.

[8] K dispozici pouze ve verzi Pro+.

[9] Vyžaduje OTA aktualizaci

[10] Vyžaduje OTA aktualizaci

[11] Mobilní platforma Snapdragon 888 Plus 5G je použita pouze ve verzích Pro a Pro+. Standardní verze modelu Magic3 je vybavena platformou Snapdragon 888

[12] Testovací data jsou pro frekvenční pásmo do 6 GHz a poskytla je laboratoř společnosti HONOR.

[13] 4 600 mAh udává typickou hodnotu kapacity baterie.

[14] K dispozici pouze ve verzích Pro+ a Pro.

[15] K dispozici pouze ve verzích Pro+ a Pro.

[16] K dispozici pouze ve verzích Pro+ a Pro.

[17] Odstín Golden Hour je k dispozici pro standardní verzi a pro verzi Pro, zatímco odstín Blue Hour je k dispozici pouze pro standardní verzi.

[18] Data poskytla laboratoř společnosti HONOR. Skutečný výkon se může lišit v závislosti na nastaveních zařízení a prostředí, ve kterém je používáno.

Photo - https://mma.prnewswire.com/media/1593659/The_newly_launched_HONOR_Magic3_Series_features_HONOR_s_latest_innovations.jpg

Photo - https://mma.prnewswire.com/media/1593660/HONOR_s_CEO_George_Zhao_HONOR_Magic3_Series_flagship_smartphones.jpg

KONTAKT: Amy Chen, chennannan@hihonor.com

Klíčová slova Čína-komunikace-elektronika-HONOR

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.