Herní aplikace zaznamenaly během celosvětové kampaně Game Fest na platformě AppGallery velké úspěchy

Ve spolupráci se 13 nejpokrokovějšími herními vývojáři spustila společnost Huawei svou první kampaň Game Fest, která má uživatele AppGallery inspirovat k objevování nové generace her na této platformě. Kampaň probíhala celkem po šest týdnů na dvanácti trzích po celém světě.

Kromě toho, že kampaň Game Fest přinesla partnerům téměř miliardový globální PR dosah, vygenerovala také více než 600 milionů digitálních zobrazení titulů a 90% zvýšení průměrného denního počtu stažení. Výsledky, které prokázaly sílu širokého okruhu uživatelů AppGallery, současně demonstrovaly navýšení celkového průměrného denního počtu stažení jak během kampaně samotné, tak i během období šesti týdnů po jejím skončení, v porovnání s údaji před kampaní.

  • Asphalt 9 (od společnosti Gameloft): Hra Asphalt 9 zaznamenala v Mexiku v průběhu kampaně 93% nárůst celkového počtu stažení, přičemž denní počet stažení se po skončení kampaně v porovnání s údaji před kampaní zvýšil o 137 %.
  • State of Survival (od společnosti KingsGroup Holdings): Hra State of Survival zaznamenala ve Francii v průběhu kampaně Game Fest nárůst celkového počtu stažení o 383 % a denní počet stažení se po skončení kampaně v porovnání s údaji před kampaní zvýšil o 155 %.
  • Standoff 2 (od společnosti Axlebolt): Hra Standoff 2 v Itálii zaznamenala během kampaně zvýšení celkového počtu stažení o 141 % a po skončení kampaně byl počet stažení v porovnání s údaji před kampaní stále o 15 % vyšší.
  • Summoners War (od společnosti Com2us): Na Filipínách zaznamenala hra Summoners War v průběhu kampaně nárůst celkového počtu stažení o 171 % a po skončení kampaně zvýšení počtu denních stažení o 9 % v porovnání s údaji před kampaní.
  • Pascal's Wager (od společnosti Giant Network): Hra Pascal's Wager zaznamenala v Rusku během kampaně 340% nárůst celkového počtu stažení, přičemž počet denních stažení se po skončení kampaně zvýšil v porovnání s údaji před kampaní o 92 %.

Spuštění kampaně Game Fest potvrdilo odhodlání AppGallery zajistit úspěch svým partnerům a potvrdilo její pozici jakožto platformy, která vývojářům poskytuje neutuchající a komplexní podporu. Tato podpora zahrnuje nabídku aktivního technického obchodního rozvoje přizpůsobeného místním podmínkám a marketingových služeb pro zajištění růstu, které jim pomáhají maximalizovat úspěch na této platformě.

Ilya Fedotov, vedoucí oddělení globálních partnerství a komunikace v oblasti ekologického rozvoje společnosti Huawei CBG, k tomu dodal: „AppGallery se snaží být komplexním obchodem s aplikacemi, který nabízí spotřebitelům větší možnosti výběru a vývojářům poskytuje inovativní technologie, jež potřebují k tomu, aby si dokázali představit zcela nové možnosti. Pozitivní výsledky kampaně Game Fest nás velice povzbudily a budeme s vývojáři i nadále spolupracovat na tom, abychom jim mohli nabídnout nové a tvůrčí způsoby propagace her a současně zákazníkům společnosti Huawei poskytli ještě více možností hraní, než měli kdy předtím."

Informace o AppGallery – jednom ze tří nejlepších celosvětových obchodů s aplikacemi

AppGallery je jedním ze tří nejlepších obchodů s aplikacemi na světě a nabízí širokou škálu globálních i místních aplikací v celkem 18 kategoriích, mezi které patří mimo jiné například navigace a doprava, zpravodajství, sociální média a další. AppGallery je k dispozici ve více než 170 zemích a regionech a celosvětově se těší přízni více než 550 milionů aktivních uživatelů. Společnost Huawei spolupracuje se 4,5 miliony vývojářů po celém světě a na konci roku 2020 dosáhl celkový počet stažení z AppGallery hodnoty 384,4 miliardy.

Další informace naleznete v elektronické publikaci o kampani Game fest, která je ke stažení na adrese: https://appg.al/gamefest_ebook

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1589762/GWM.jpg

KONTAKT: Reina Li, liyun60@huawei.com

Klíčová slova Čína-komunikace-hry-zábava-AppGallery-Huawei

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.