PROTEXT VIDEO: Kulatý stůl na téma screeningu ženských onemocnění

ČTK bude dnes ve 13:00 v servisu PROTEXT VIDEO vysílat on-line kulatý stůl s názvem "Výzvy screeningu ženských onemocnění v době postcovidové". Diskutovat bude místopředseda Asociace mamodiagnostiků ČR Jan Daneš, hejtman Jihočeského kraje Martin Kuba, náměstek ředitele VZP ČR pro zdravotní péči David Šmehlík, ředitelka Aliance žen s rakovinou prsu Štěpánka Pokorná a další. Součástí akce je i prohlídka GE Healthcare trucku, který v Praze a Brně představí nejnovější zobrazovací technologie v onkologii. Za akcí stojí americká společnost GE Healthcare. Přímý přenos začne ve 13:00.

Zasíláme kód přenosu pro vložení do webových stránek, který mohou použít všichni uživatelé bez omezení.

Dotazy ohledně materiálů označených jako PROTEXT VIDEO prosím adresujte na tel.: +420 222 098 368, protext@ctk.cz.

PROTEXT

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/zevtuny-ruM" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Klíčová slova ČR-USA-zdraví-onkologie-ženy-firmy-GE Healthcare-Praha-26.07.-UPOZORNĚNÍ-VIDEOSTREAM

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.