My Talking Angela 2 je zde a míří přímo do AppGallery

Zábava a přátelství v centru pozornosti v nové moderní a vzrušující hře s virtuálními přáteli od vývojáře mobilních her Outfit7

Na AppGallery byla spuštěna hra My Talking Angela 2, pokračování oblíbené mobilní hry s virtuálními mazlíčky My Talking Angela. Hra navazuje na úspěch původní verze, která zaznamenala několik milionů stažení. Nová hra od společnosti Outfit7, světového lídra v oblasti mobilních her s virtuálními domácími mazlíčky, byla zpřístupněna současně v dalších významných obchodech s aplikacemi a upevnila pozici AppGallery jako třetí největší platformy pro aplikace na světě.

„Radost z My Talking Angela 2 spočívá nejen v tom, že je hra zábavná, ale také v tom, že podporuje individuální styl hráče," uvedl Gray Čang, vedoucí oddělení her a vztahů s vývojáři pro země střední a východní Evropy a severské země ve společnosti Huawei Consumer Business Group. „Na rozdíl od jiných her, které prodávají představu o „správném" vzhledu, tento titul propaguje právo hráčů být tím, kým chtějí být, a hrát tak, jak chtějí. Jsme rádi, že můžeme spolupracovat se společností Outfit7 a uvést její fantastické hry na AppGallery."

Hra My Talking Angela 2 podporuje hráče v prožívání kouzla přátelství prostřednictvím řady dynamických aktivit, které zdůrazňují důležitost péče o sebe a sebevyjádření. Díky nespočtu možností přizpůsobení si hráči mohou Angelu obléknout, učesat a nalíčit a vyzdobit její byt podle vlastního vkusu.

„S hrou My Talking Angela 2 posouváme hranice možností, které lze na mobilních telefonech vytvořit, od množství možností přizpůsobení až po kvalitní výtvarné zpracování a herní design," uvedl Sin-jü Čchien, generální ředitel společnosti Outfit7. „V této hře jsme přivedli Angelu k životu jako nikdy předtím a nemůžeme se dočkat, co si hráči o našem nejnovějším přírůstku do herního světa Talking Tom & Friends pomyslí."

Hra My Talking Angela 2 navazuje na úspěch předchozí hry Talking Tom Gold Run(1) od společnosti Outfit7, která nyní patří mezi pět nejstahovanějších her na AppGallery v Číně. Společnost Huawei podpoří hru vytvořením speciálních ciferníků s postavou Talking Angela pro nejnovější řadu chytrých hodinek Huawei. Kromě toho mohou fanoušci sledovat Angelu v počítačově vytvořené animované sérii Talking Tom & Friends(2). Pořad, který vychází ze stejnojmenné série oceněné mnoha cenami, je k dispozici na videoplatformě Huawei Video.

Jako jedno z nejrychleji rostoucích tržišť se AppGallery snaží spolupracovat s předními značkami a herními vývojáři, jejichž tituly přitahují největší celosvětové publikum. AppGallery působí ve 170 zemích světa a měsíčně ji aktivně využívá 540 milionů uživatelů po celém světě.

Další informace naleznete na adrese https://appgallery.huawei.com/#/app/C104422571

Poznámky pro redakci:

1 – Hra Talking Tom Gold Run je v současnosti čtvrtou nejstahovanější hrou na AppGallery v Číně; k 15. červenci 2021.

2 – Série The Talking Tom & Friends je ve vybraných zemích k dispozici na Huawei Video, ceny se mohou lišit.

Foto: https://mma.prnewswire.com/media/1576950/Image1.jpg

Kontakt pro média:

Huawei.AppGallery@grayling.com

Klíčová slova Čína-komunikace-hry-zábava-Outfit7-AppGallery-Huawei

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.