TCL Europe posiluje obchod v segmentu chytrých domácích zařízení a jmenuje Ying Cai manažerkou pro produktový marketing u velkých a malých domácích spotřebičů na evropském trhu

TCL marketing manager pro Evropu, Ying Cai

TCL marketing manager pro Evropu, Ying Cai

Společnost TCL Electronics jeden z hlavních hráčů na globálním poli odvětví výroby televizorů a vedoucí společnost pro spotřební elektroniku, oznámila, že jmenovala Ying Cai manažerkou pro produktový marketing a GTM (Go To Market) ve společnosti TCL Europe pro segment MDA & SDA. Ying Cai má více než osmiletou zkušenost ve vývoji produktů a marketingu u spotřební elektroniky v segmentu MDA na evropském trhu. Ying Cai žije v Paříži a její nová role bude řídit evropskou strategii TCL pro segment MDA & SDA.

“Jsem ráda, že se mohu připojit ke společnosti TCL Europe a rozvíjet strategii GTM pro velké domácí spotřebiče, jako jsou chladničky, automatické pračky, a zařízení IoT, jako jsou vysavače a čističky vzduchu. TCL poskytuje služby a vyváří produkty, se kterými se snadno pracuje a které kombinují výkonné technologie a atraktivní design s cílem vytvářet vlastní chytrý ekosystém, který může být řízen pomocí vlastní aplikace TCL Home. Prioritou TCL je pomocí inteligentních zařízení vytvářet chytřejší životní styl. Cítím se být poctěna novou příležitostí,” komentuje, Ying Cai, TCL Europe.

Ying Cai, evropská kariéra a mezinárodní zkušenosti Ying Cai začala svoji kariéru po absolvování IÉSEG School of Management u Haier Europe, kde zastávala pozici produktové manažerky spotřební elektroniky pro Evropu. Následně přešla na pozici produktové manažerky pro velké domácí spotřebiče u jmenované společnosti pro francouzský trh. Nyní nastoupila na pozici manažerky TCL Europe pro produktový marketing a GTM v segmentu MDA&SDA.

MDA a SDA jako nový klíčový segment pro TCL Europe Přestože je TCL vnímána především jako značka televizorů, již delší dobu tato značka prodává širokou řadu velkých domácích spotřebičů po celém světě. Na evropském trhu TCL v dubnu tohoto roku představila několik modelů chladniček, automatických praček, čističek vzduchu a robotických vysavačů. Mise společnosti je umožňovat chytřejší životní styl pomocí inovativních technologií.

Strategie TCL Europe je ve dvou krocích následující:

Nejprve uvést na evropský trh chytrá domácí zařízení. TCL investuje své úsilí do dvou kategorií: velké domácí spotřebiče a chytrá propojená zařízení.

Následně vytvořit spojující platformu systému chytré domácnosti a všechny domácí produkty internetu věcí se značkou TCL propojit. To umožní zákazníkům žít rychleji, efektivněji a chytřeji.

Ambicí TCL je poskytovat rostoucí řadu domácích spotřebičů se snadným ovládáním, tak aby lidé mohli dosáhnout na ideální domácí prostředí v integrovaném a plně propojeném ekosystému.

O společnosti TCL Electronics

TCL Electronics (1070.HK) je rychle rostoucí společnost vyrábějící spotřební elektroniku a hlavní hráč na globálním trhu v odvětví výroby televizorů. Produkty jsou k dostání ve více než 160 zemích po celém světě. Společnost byla založena v roce 1981. Podle výzkumu OMDIA značka TCL zaujímá na základě prodejů za druhé čtvrtletí roku 2020 druhé místo na globálním trhu televizí. TCL se specializuje na výzkum, vývoj a výrobu spotřební elektroniky, od televizorů, audio zařízení až po chytré produkty pro domácnost.

Značka televizorů TCL je od roku 2020 Premium partnerem české fotbalové reprezentace.

Kontakt:

filip.cvetler@xproduction.cz

filip.cvetler@fcpr.cz

Klíčová slova ČR-elektronika-trendy-obchod

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Obchod, marketing
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.