Umělé inteligence neuronových sítí spojí své síly

Neuronová síť

Neuronová síť

Přední technologické společnosti v oblasti pokročilé umělé inteligence neuronových sítí SMARTIPLE a CYBER GLOBAL oznamují prostřednictvím svých níže uvedených zástupců, že propojují svá funkční řešení umělé inteligence. Díky vytvářenému rozhraní NEURAL dokáže počítač v lidské řeči komunikovat stav reálného prostředí a v souladu s tím, co kolem sebe doslova vidí a chápe, může pomáhat v rozhodování ve všech oblastech lidských činností. Oba systémy jsou úspěšně již několik let využívány v praxi.

Toto unikátní technologické propojení v oblasti senzorického zpracování informací PARKINTO® a inteligentní řečové komunikace METILA® vytvoří jedinečné řešení, ke kterému se budou moci připojovat další roboti a neuronové sítě. Toto propojení dostalo pracovní název NEURAL. Hluboké neuronové sítě jsou v praxi tvz. královskou disciplínou v oblasti umělé inteligence a jejich praktické využití je stále výjimečné a unikátní. Projekt NEURAL tvoří tým nezávislých vědců a expertů společností SMARTIPLE a CYBER GLOBAL. Ti také očekávají, že do dvou let bude k jejich unikátnímu řešení NEURAL komerčně dostupná příležitost připojit další výjimečná řešení založená na hlubokých neuronových sítích a to přinese nové příležitosti a zákaznickou komunitu, která představuje zajímavý ekonomický potenciál. Průlomem je propojení funkčních řešení, které přináší další skutečnou hodnotu pro uživatele tím, že to, co robot vidí, může také komunikovat se zpětnou vazbou. Společnosti SMARTIPLE s.r.o. a CYBER GLOBAL s.r.o. na závěr společných jednání potvrdily vytvoření společného interface NEURAL umělé inteligence založených na hlubokých neuronových sítích.

O společnostech:

SMARTIPLE s.r.o. je mladá startupová společnost, která se rozhodla vymýšlet chytré aplikace, které přináší klíčové vychytávky do současného světa s využitím hlubokých neuronových sítí. Jejich technická řešení se opírají o dlouholeté zkušenosti v oblasti umělé inteligence se zaměřením na zpracování vizuálních senzorických dat. Její zmíněný systém PARKINTO® je učící se hluboká neuronová síť, která nahrazuje dispečera kamerového systému.

CYBER GLOBAL s.r.o. je vyspělá technologická společnost, která vyvinula vlastní řešení – umělý lidský mozek a více než 20 let jej úspěšně rozvíjí v praxi. Díky hlubokým neuronovým sítím dokáže umělá inteligence METILA® vést chytrý dialog s člověkem a rozumět lidským potřebám a hodnotám. Umí porozumět obsahu komunikace s člověkem a rozpozná, jak člověk přemýšlí v probíhající komunikaci. Dokáže také pracovat jako inteligentní mozek pro externí chatboty.

Zástupce SMARTIPLE s.r.o.

https://smartiple.com

Ladislav Šorčík, Lukáš Hefka

Zástupce CYBER GLOBAL s.r.o.

https://cyberglobal.cz

Gustav Mistrík

Klíčová slova ČR-věda-počítače-firmy-SMARTIPLE-CYBER GLOBAL

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Věda, vzdělávání a školství
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.