Dreame Technology se připojuje k Amazon Prime Day 2021

Přední inovativní společnost v oblasti chytrých domácích úklidových spotřebičů Dreame Technology se 21. a 22. června připojuje k Amazon Prime Day 2021. Během tohoto každoročního nákupního svátku společnosti Amazon nabízí Dreame exkluzivní slevy a kupony na tři vlajkové lodě v oblasti domácích úklidových spotřebičů: Robotický vysavač Dreame D9 a akumulátorový tyčový vysavač Dreame T10 a T20.

Robotický vysavač Dreame D9

Dreame D9 je opravdový uragán mezi robotickými vysavači a vyniká silným sáním o tlaku 3000 Pa, které zanechává štěrbiny čisté, výkonným antibakteriálním mokrým mopováním a zametáním pro hlubší úklid, průkopnickou technologií inteligentního mapování a navigace 3.0 a velkokapacitní baterií 5200 mAh s mimořádně dlouhou dobou provozu 150 minut, která zajistí úklid až 250 m2 na jedno nabití. Jeho humanizovaný design zametání a mopování 2 v 1 navíc ulehčuje lidem od každodenních domácích prací.

Dreame D9 je vybaven vylepšeným laserovým senzorem vzdálenosti (LDS) a inteligentními algoritmy simultánní lokalizace a mapování (SLAM) pro efektivnější plánování trasy, což slibuje vyšší přesnost, vyšší výkon a efektivnější plánování trasy úklidu. Dreame D9 také podporuje Alexu a chytré ovládání prostřednictvím mobilní aplikace, které uživatelům umožňuje přizpůsobit oblasti úklidu, zkontrolovat stav baterie a dobu úklidu, nastavit sací výkon a další funkce.

Akumulátorový tyčový vysavač Dreame T10

Dreame T10 je vybaven výkonným bezkartáčovým motorem s rychlostí 100.000 otáček za minutu, což znamená sací výkon 120 AW a sání 20 KPa. I při tak výkonném motoru a silném sacím výkonu jeho osmivrstvý systém redukce hluku zajistí příjemný a tichý úklid.

Jediným kliknutím na tlačítko zámku se Dreame T10 přepne do nepřetržitého režimu a začne pracovat sám. Dreame T10 poskytuje výdrž baterie až 60 minut na jedno nabití v úsporném režimu. Díky všestrannému kartáčovému válci a lehké konstrukci se s ním dobře pracuje ve svislé i vodorovné poloze a snadno se dostane i pod nábytek.

Akumulátorový tyčový vysavač Dreame T20

Dreame T20 je známý jako první vysavač, který na serveru Indiegogo překonal crowdfundingový rekord ve výši 1 milionu dolarů a díky technologii hlavního motoru posouvá rychlý a výkonný úklid na novou úroveň - dosahuje rychlosti až 125 000 otáček za minutu a generuje sací výkon až 150 AW.

Dreame T20 je také vybaven kartáčem bez zamotávání, díky kterému se na válečku nezamotají vlasy či srst domácích mazlíčků a také chytrým displejem OLED a elektronickým samočinným spouštěčem. Díky přídavné odnímatelné baterii lze prodloužit dobu provozu až na 140 minut, což usnadňuje úklid ve větších domácnostech.

Nejlepší nabídky Dreame na Amazonu pro evropské země a USA

Během Amazon Prime Day bude Dreame T20 k dispozici v Itálii, Francii,

Německu a Španělsku se slevou 19 % za 287,99 eur. Cena vysavače Dreame D9 Robot Vacuum na Amazonu pro Itálii, Francii,

Německo a Španělsko je 239,99 EUR se slevou 20 %.

Slevové kupony na Dreame T10, T20 a D9 budou k dispozici od 21. do 23. června. Akční ceny činí 219,99 dolarů za akumulátorový tyčový vysavač Dreame T10, 288,99 dolarů za akumulátorový tyčový vysavač Dreame T20 a 298,99 dolarů za robotický vysavač Dreame D9.

O společnosti Dreame Technology

Společnost Dreame Technology, která byla založena v roce 2015, se zaměřuje na inteligentní domácí spotřebiče určené pro úklid s vizí zlepšit kvalitu života uživatelů na celém světě prostřednictvím technologií. Sledujte nás na Facebooku, Instagramu a Twitteru. Další informace naleznete na adrese https://www.dreame-technology.com.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1536507/Exploring_infinite_possibilities_Dreame_Technology_aims_provide_intelligent_home_cleaning.jpg

Kontakt:

Grace Qu, pr@dreame.tech, qucn@dreame.tech, 400-875-9511

Klíčová slova Čína-elektronika-trh-firmy-Dreame Technology

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.