Společnost Risen Energy představila na veletrhu SNEC 2021 první masově vyráběný 700 W vysoce účinný napájecí modul NewT@N

Modul NewT@N je motorem globální zelené energetické revoluce a zahajuje éru čistých nulových emisí

Uprostřed nabitého veletrhu SNEC 2021 upoutala společnost Risen Energy Co., Ltd. („Risen Energy"), přední výrobce vysoce výkonných solárních fotovoltaických produktů úrovně 1, pozornost vystavovatelů i účastníků uvedením modulu NewT@N, prvního sériově vyráběného solárního modulu s výkonem až 700 W.

Modul NewT@N, který byl představen 3. června, znamená příchod éry fotovoltaiky 7.0 a slibuje stabilnější výkon a vyšší produkci energie na jediném křemíkovém plátku o velikosti 210 mm. NewT@N je zkratka pro technologii nazvanou „Nové tunelování oxidu / amorfního křemíku (@) typu N". Znak „@" znamená kombinovanou pasivaci oxidu (o) a amorfního křemíku (a). Díky technologii NewT@N je společnost Risen Energy schopna vyřešit problém vysoké míry povrchové rekombinace tradičních PERC článků na kovových plochách, což zlepšuje elektromotorické napětí a účinnost článků. NewT@N je nejnovějším příkladem toho, jak společnost Risen Energy využívá svou špičkovou technologii modulů k uspokojení rostoucí celosvětové poptávky po zelené energetické revoluci a přispívá k dosažení cíle čistých nulových emisí.

„S tím, jak svět postupuje v cestě k uhlíkově neutrální budoucnosti, roste instalovaná kapacita zelené energie rychlým tempem. Na trhu se objevily stovky nových společností a fotovoltaický průmysl čelí nebývalému nárůstu příležitostí a výzev. Ve společnosti Risen Energy nám naše vědecké výzkumné instituce na národní úrovni a mezinárodně certifikované laboratoře umožnily stát v čele této transformace. S našimi nejnovějšími fotovoltaickými moduly, založenými na platformě 210 mm křemíkových destiček, můžeme účinně snížit náklady na kilowatthodinu, generovat nejvyšší možné příjmy pro zákazníky a přispět ke globálnímu snížení uhlíkových emisí," uvedla společnost.

Vysoce výkonný solární modul NewT@N 700 W využívá pokročilé technologie, jako je nedestruktivní řezání naříznutých solárních článků, vícenásobné sběrnice (MBB) a balení s vysokou hustotou, které zlepšují účinnost a účinně snižují riziko praskání článků a vzniku míst přehřívání. Modul navíc kombinuje výhody a doplňuje technologie solárních článků nové generace TOPCon a HJT. Díky tomu se NewT@N může pochlubit celkovou účinností modulu 22,5 % a kontrolovanými náklady v rámci standardů hromadné výroby.

NewT@N je také zářným příkladem nové nízkonapěťové, vysokoproudové řady společnosti Risen Energy. Nízkonapěťové výrobky, jako jsou křemíkové destičky o velikosti 210 mm, zvládnou vyšší zátěž a pojmou větší instalovanou kapacitu. Podle odhadů ve srovnání s tradičními moduly o velikosti 182 mm a výkonu 540 W zvyšuje NewT@N výrazně účinnost výroby energie a stabilní výkon a současně snižuje náklady. Díky modulu lze snížit podlahovou plochu o 6,6 % a zvýšit instalovaný výkon o 29,63 %, což znamená snížení celkových nákladů BOS o 6,68 až 8,95 % a nákladů LCOE o 4,84 až 6,16 %.

S blížící se érou fotovoltaiky 7.0 je uvedení modulu NewT@N připraveno posunout odvětví na novou úroveň. Do budoucna bude společnost Risen Energy i nadále využívat své špičkové technologie, aby udržela krok se současnými odbytišti pro výrobu energie, podpořila snižování nákladů LCOE a v konečném důsledku přinesla zákazníkům větší výhody. Zároveň bude společnost neustále investovat do výzkumu a vývoje s cílem splnit požadavky zelené energetické revoluce a zahájit globální éru čistých nulových emisí.

O společnosti Risen Energy

Společnost Risen Energy je předním světovým výrobcem vysoce výkonných fotovoltaických produktů úrovně 1 s hodnocením „AAA" a poskytovatelem komplexních obchodních řešení pro výrobu energie. Společnost, která byla založena v roce 1986 a v roce 2010 vstoupila na burzu, vytváří hodnoty pro své globální zákazníky. Technické a obchodní inovace, spolu se špičkovou kvalitou a podporou, přinášejí komplexní obchodní řešení společnosti Risen Energy v oblasti fotovoltaiky, která patří k nejvýkonnějším a nákladově nejefektivnějším v oboru. Díky přítomnosti na místním trhu a silnému finančnímu zázemí jsme odhodláni a schopni budovat strategickou, oboustranně výhodnou spolupráci s našimi partnery a společně využít rostoucí hodnotu zelené energie.

KONTAKT: Tina Feng, +86-57459953077, tina@risenenergy.com

Klíčová slova Čína-energie-ekologie-Risen Energy Co.,Ltd

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.