Společnost UiPath vyhlašuje třetí ročník soutěže v automatizaci s cílem upozornit na začínající společnosti vyvíjející automatizační software

Soutěž je otevřená pro B2B start-upy a scale-upy ze střední a východní Evropy a Turecka zaměřující se na automatizační software

UiPath (NYSE: PATH), přední společnost v odvětví softwaru pro podnikovou automatizaci, oznámila zahájení soutěže UiPath Automation Awards 2021, třetí ročník soutěže, jejímž cílem je prosadit ty nejslibnější start-upy a scale-upy v oblasti softwaru pro podnikovou automatizaci. Díky inovativnímu programu soutěže má společnost UiPath za cíl umožnit rozvoj kreativních podnikatelských nápadů a rozšířit kapacitu pro škálování společností a začínajících podniků ze střední a východní Evropy (Central and Eastern Europe, CEE) a Turecka.

Automatizace je zásadně důležitá pro podniky, které potřebují urychlit digitální transformaci a vybavit své zaměstnance a zákazníky vhodnými nástroji pro optimalizaci pracovních procesů pomocí softwarových robotů. Ceny UiPath Automation přispívají k identifikaci nových technologií a produktů, které mohou mít globální dopad a způsobit revoluci ve větším ekosystému automatizačních řešení. Obě přechozí soutěže, které dohromady přilákaly více než 400 kreativních příspěvků a nápadů, sklidily velký úspěch a podpořily talentované týmy z regionu střední a východní Evropy a Turecka, aby pokročily ve svých projektech automatizace a rozšířily své možnosti rozvoje a relevanci na trhu.

Týmy se nyní mohou zaregistrovat do dvou kategorií:

  • Start-up Automation Award – tato kategorie je otevřená pro start-upy, a to včetně těch start-upů, které jsou zatím pouze v počáteční fázi. Start-upy, které jsou vedeny týmy, které již vyvinuly životaschopný automatizační produkt a získaly maximální financování ve výši 1 milionu USD. Výherce obdrží peněžní cenu ve výši 50.000 EUR, mentoring poskytnutý odborníky z UiPath a marketingovou a technickou podporu společnosti UiPath po dobu 12 měsíců.
  • Scale-up Automation Award – tato kategorie je otevřená pro společnosti v rané fázi rozvoje, které mají tým o čtyřech a více lidech a vyvinuly funkční automatizační technologii, dále mají nejméně tři platící zákazníky a získaly maximální financování ve výši 3 milionů USD. Vítěz obdrží C-level mentoring a podporu prodeje a marketingu, včetně příležitosti představit svou vítěznou technologii globálním klientům společnosti UiPath s možností zařadit své automatizační řešení mezi projekty, které jsou součástí UiPath Immersion Lab.

Přihlášky lze zasílat od 25. května do 1. září 2021; finalisty vybere odborná porota. V říjnu 2021 předloží finalisté své nápady porotě během finálního kola Automation Awards, které bude letos uspořádáno 20. října v rámci Wolves Summitu v polské Vratislavi. Vítězové obou kategorií budou vyhlášeni živě. Soutěže se mohou zúčastnit start-upy a začínající společnosti v oblasti automatizace podnikového softwaru z regionu střední a východní Evropy (Albánie, Bělorusko, Bulharsko, Chorvatsko, Kypr, Česká republika, Estonsko, Řecko, Maďarsko, Lotyšsko, Litva, Malta, Moldavsko, Polsko, Rumunsko, Slovenská republika, Slovinsko, Ukrajina, Srbsko, Černá Hora) a Turecka.

Vargha Moayed, ředitel pro strategii v UiPath, cíl soutěže okomentoval slovy: „Známe triumfy a výzvy, s nimiž se mladé společnosti setkávají při svém vývoji a inovacích. Vzhledem k rychlému tempu inovací v oblasti softwarové automatizace a obrovskému, ale nevyužitému potenciálu této technologie učinit svět lepším místem, jsme velmi motivováni a odhodláni pomoci rozvíjejícím se hráčům v tomto odvětví dosáhnout jejich plného potenciálu a globálního škálování.“

Paul Pop, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Neurolabs, vítěze start-upové ceny v roku 2020, svou zkušenost popsal slovy: „Vítězství v soutěži UiPath Automation Awards urychlilo náš vstup do automatizačního prostoru a náš postup v něm. Externí uznání, které jsme získali výhrou této ceny, spolu s praktickým odborným vedením různých týmů UiPath, posunulo náš podnik kupředu a pomohlo nám orientovat se v tom, co pro nás bylo až donedávna novým územím.“

Dariusz Nawojczyk, ředitel marketingu v Salesbook, vítěz ceny pro scale-upy v roku 2020, uvedl: „Vítězství v soutěži UiPath Automation Awards nám připomnělo, že každý risk stojí za to, když se snažíte dosáhnout své start-upové vize a že tvrdá práce se nakonec vyplatí. Soutěž je skvělou ,,odrazovou plochou’’ pro scale-upy v regionu střední a východní Evropy a Turecka, které chtějí růst i nad rámec tohoto regionu. Doporučuji všem, aby se zúčastnili soutěže UiPath Automation Awards 2021 – budete mít obrovskou šanci otestovat své nápady, Váš produkt a Vaši odolnost, a už to z Vás učiní vítěze. "

O společnosti UiPath

Společnost UiPath má vizi pomáhat při budování takzvaného Fully Automated Enterprise™ („Plně automatizovaný podnik“), kde společnosti využijí automatizaci k uvolnění svého největšího potenciálu. Společnost UiPath nabízí komplexní platformu pro automatizaci, která kombinuje špičkové řešení robotické procesní automatizace (Robotic Process Automation, RPA) s kompletní sadou funkcí, které umožňují každé organizaci rychle škálovat digitální obchodní operace.

Originální verzi najdete na stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210524005463/en/

Kontakty:

Média

Toni Iafrate

UiPath

pr@uipath.com

Vztahy s investory

Kelsey Turcotte

UiPath

investor.relations@uipath.com

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-Rumunsko-počítače-UiPath

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.