Hikvision oznamuje svůj webkamerový debut

Hikvision, poskytovatel řešení internetu věcí (IoT) se zaměřením na video, dnes oznámil uvedení své zbrusu nové webkamery na globální trh. Produktové portfolio v současné době zahrnuje čtyři různé řady – Ultra, Pro, Live a Value – určené pro různé scénáře a skupiny uživatelů a se zakázkovými sadami funkcí.

Podle analytiků z tohoto odvětví se očekává, že globální livestreamový trh v nadcházejících letech výrazně poroste. Nárůst videostreamování mezi občany a podniky ve všech vertikálních oblastech je hlášen jako hlavní hnací síla růstu trhu, přičemž tvůrci obsahu diverzifikují svůj materiál a aktivity a spojují se s diváky novými způsoby. Kromě toho kompletní a částečné uzávěry za koronavirové krize také pozitivně ovlivnily odvětví živých přenosů.

Uživatelé potřebují webové kamery, které zajišťují kvalitní přenos z videokonferencí a streamování a poskytují obraz ve vysokém rozlišení a zvuk ve vynikající kvalitě v řadě scénářů. Společnost Hikvision navrhla a vyvinula novou řadu webových kamer, aby vyhověla těmto potřebám.

Webové kamery pro řadu aplikací a scénářů

Kamery Hikvision Ultra a Pro pro konference na dálku

Kamery řady Hikvision Ultra jsou speciálně navrženy pro konference na dálku. Vrcholem této řady je schopnost PTZ (pan-tilt-zoom - „otáčení-naklánění-přiblížení") ovládání, které nabízí 5x optický zoom. To znamená, že uživatelé mohou sledovat prezentace na schůzkách nebo diskusích bez namáhání očí. Ovládání PTZ navíc umožňuje uživatelům záběrem v úhlu 330°, což jim umožňuje snadno upravit úhel sledování, aniž by o něco přišli.

Nová řada kamer Hikvision zahrnuje také webové kamery Pro pro konference na dálku. Jsou ideální pro podnikové profesionály a nabízejí vynikající a pohlcující zvukový a obrazový zážitek; navíc disponují hladkým anodizovaným povrchem a elegantním designem. Webkamery Pro nabízejí funkci automatického zaostřování a vestavěný duální mikrofon, díky čemuž jsou zvuk a video vždy křišťálově čisté během prezentací, konferencí nebo skupinových diskusí.

Živé kamery Hikvision Live pro živé vysílání

Série kamer Hikvision Live ve tvaru krychle je určena pro živé streamování, e-commerce a herní aplikace. Pokud je výrobek prezentován v živém programu, lze například obraz na webové kameře změnit – vodorovně i svisle – díky magnetickým úchytům na všech čtyřech stranách krytu.

Tyto webové kamery také nabízejí funkci automatického ostření Sharp Auto Focus, která zajišťuje, že snímky lidí a objektů jsou vždy ostré a jasné. Především pak funkce „hmatatelného přídavného LED osvětlení" webkamer umožňuje uživatelům nastavit jas v souladu s okolním prostředím.

Hikvision Value: webkamery pro on-line vzdělávání

Řada Hikvision Value je naší řadou základních webových kamer. Tyto kamery mají kompaktní design, takže jsou ideální pro on-line vzdělávací aplikace, které spojují učitele na školách se studenty.

Webová kamera je dodávána s vestavěným mikrofonem, který obsahuje pokročilé algoritmy pro snížení šumu a zlepšení kvality zvuku. Širokoúhlý objektiv poskytuje maximální pokrytí bez zkreslení obrazu. To je užitečné zejména pro učitele, kteří vyučují ve třídě a potřebují, aby byl učitel i tabule nebo nástěnná obrazovka jasně vidět v jediném záběru.

Snadná a flexibilní instalace

Všechny webové kamery Hikvision jsou bez ovladačů a nabízejí instalaci „plug-and-play" prostřednictvím standardního rozhraní USB. To umožňuje uživatelům zahájit konference nebo vysílání během několika sekund.

Všechny webové kamery Hikvision lze také flexibilně připevnit na zařízení uživatelů, na stoly, notebooky, monitory nebo stativy.

Navíc jsou webové kamery Hikvision vybaveny vyhrazeným počítačovým klientským softwarem, který se nazývá HIKIN. Uživatelé mohou tento software použít pro náhledy videa a ke konfiguraci parametrů obrazu a zvuku. Webové kamery lze používat se všemi předními konferenčními platformami třetích stran; parametry videa mohou být konfigurovány pomocí jednoduché rozbalovací nabídky.

Pro více informací kontaktujte společnost Hikvision

Všechny webkamery Hikvision jsou dodávány se standardní zárukou 2 let, která uživatele utvrzuje o spolehlivosti produktu a zajišťuje jeho klid.

Chcete-li se dozvědět více o webových kamerách Hikvision a o tom, jak mohou vyhovět vašim specifickým potřebám, navštivte naši produktovou stránku nebo nás ještě dnes kontaktujte!

O společnosti Hikvision

Společnost Hikvision je předním světovým poskytovatelem řešení v oblasti internetu věcí (IoT) se zaměřením na video. Díky rozsáhlé a vysoce kvalifikované pracovní síle ve výzkumu a vývoji vyrábí Hikvision kompletní sadu komplexních produktů a řešení pro širokou škálu vertikálních trhů. Kromě bezpečnostního průmyslu rozšiřuje společnost Hikvision svůj dosah i na inteligentní domácí technologie, průmyslovou automatizaci a automobilovou elektroniku, aby dosáhla své dlouhodobé vize. Produkty společnost Hikvision také koncovým uživatelům přináší důležité obchodní informace, které zvyšují produktivitu práce a komerční úspěšnost. Společnost Hikvision, která se zavázala k maximální kvalitě a bezpečnosti svých produktů, vyzývá partnery, aby využívali různé dostupné zdroje pro kybernetickou bezpečnost, které firma Hikvision nabízí, včetně centra Hikvision Cybersecurity Centre. Další informace naleznete na webových stránkách www.hikvision.com.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1521767/Webcam_news_banner.jpg

KONTAKT: Ada Han, Tel: +86 571 87356120, Fax: +86 571 89935635, Email: hanfei@hikvision.com

Klíčová slova Čína-elektronika-internet-trh-firmy-Hikvision

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.