XCMG dodala 100 kolových nakladačů LW500FN do zemí BRI v jihovýchodní Asii

Přední čínský výrobce stavebních strojů XCMG (SHE:000425) odeslal koncem dubna do jihovýchodní Asie, do zemí, které se zapojily do projektu nové Hedvábné stezky (BRI), více než 100 kolových nakladačů LW500FN, které mají pomoci při výstavbě obilných sil na různých místních trzích v regionu.

Kolový nakladač LW500FN je pětitunový model, který vyniká vysokým výkonem, dlouhou životností a robustností konstrukce. Vyvine maximální kopací sílu 15,8 tuny a tažnou sílu 15,6 tuny, a je tak vhodný pro různé scénáře provozu. Model má 1274 mm dlouhý výsypný záběr a rozvor 2900 mm, který zaručuje skvělou stabilitu.

Model LW500FN je založen na těžké nákladní konstrukci s předním a zadním rámem ve skříňovém uspořádání a jeho provozní rychlost je 11,5 km/hod. Nastavitelné řízení podle stupně zatížení a malý poloměr otáčení zajišťují flexibilitu a efektivitu.

Zákazníkem je čínská společnost s obchodními aktivitami v zahraničí a XCMG byla od začátku její nejlepší volbou. Společnost už dříve zakoupila více než 20 nakladačů XCMG a pochvalně se vyjádřila o jejich kvalitě, výkonu a hospodárnosti.

„Z obchodního hlediska je hlavním cílem našich zákazníků zisk. Tedy udělat více práce za méně peněz. Ale to rozhodně neznamená, že by zákazníci dělali kompromisy v kvalitě pořizovaných produktů. Naopak, stavební projekty v zahraničí kladou přísnější požadavky na funkčnost a výkonnost strojů," řekl předseda představenstva a generální ředitel společnosti XCMG Wang Min.

Zákazníci značku XCMG uznávají především díky její kvalitě (v duchu firemního motta „Advanced and Endurable – Moderní a spolehlivý") a také pro nabídku komplexního servisu, včetně nepřetržité podpory, dostupnosti náhradních dílů a technikům, kteří na místě nabízejí školení.

Aby se společnost XCMG dokázala vyrovnat s drsným prostředím na stavbě a s opotřebením dílů, upravila a vyztužila více než 100 kusů dodávaných nakladačů LW500FN speciálními prvky na ochranu podvozku a poskytla komplexní řešení po celou dobu životnosti nakladačů.

„Jako čínský vývozce nakladačů číslo jedna bude společnost XCMG i nadále zaujímat vedoucí postavení na mezinárodním trhu, zlepšovat své výrobky o nové technologické vymoženosti a současně se držet filozofie zaměřené na uživatele s cílem nabídnout zákazníkům nepřekonatelnou hodnotu," řekl Wang.

Další informace najdete na webové stránce www.xcmg.com nebo se se společností XCMG spojte prostřednictvím sociálních sítí Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn a Instagram.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1517850/1.jpg

KONTAKT: Wang Lin, +86-516-87565404, xcmg_media@163.com

Klíčová slova Čína-stavby-stroje-firmy-XCMG

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Stavebnictví, bydlení a reality

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.