GWM POER posiluje jak v popularitě, tak v prodeji díky své ohromující produktové síle

Nedávno byl pick-up GWM POER, horké zboží GWM, postupně uveden na trh po celém světě a v dubnu dosáhl nového stropu v objemu prodeje. Podle údajů VFACTS činil podíl GWM POER 3 % z celkového měsíčního prodeje na trhu v Austrálii a na Novém Zélandu, přičemž měsíční nárůst činil 50 %, čímž si zasloužil celkové 8. místo a stává se vítězem čínského prodeje pick-upů v Austrálii; model navíc na Novém Zélandu postoupil do první desítky s meziročním nárůstem o 186 % v dubnu.

GWM POER má nejen vzkvétající prodeje na trhu, ale také získal mnoho autoritativních mediálních ocenění během několika měsíců po jeho uvedení na trh. Během jednoho měsíce po uvedení v Chile získal GWM POER nejcennější ocenění v chilském automobilovém průmyslu – „Nejlepší pick-up roku". V poslední době se zúčastnil každoroční aktivity výběru modelu pořádané Autocar, autoritativním médiem v Austrálii a získal ocenění „nejlepší model roku" v kategorii pickup v soutěži, které se účastnily mezinárodní značky pick-upů. Získal vysoké ocenění od mnoha australských médií. Například Autocar vychvaloval GWM POER jako „jasnou volbu mezi multifunkčními pick-upy" s „úžasným zážitkem z jízdy"; Cars Guide vyzdvihoval skutečnost, že „síla GWM POER už překonala úrovně špičkových konkurenčních produktů"; Carsales dokonce přímo srovnával GWM POER s gigantem na trhu, modelem Ford Ranger a uznával, že „GWM POER je zcela odlišný od ostatních čínských konkurentů a bude důkladně měnit schéma australského trhu s pick-upy."

Důvod, proč si GWM POER zamilovalo tolik spotřebitelů v Austrálii, na Novém Zélandu a v dalších posvátných zemích pickupové kultury a proč se z něj stává celosvětový hit je, že GWM POER má velkolepý a vynikající zevnějšek a vnitřní výbavu vyrobenou z materiálů pro SUV, čímž se z auta stává prvotřídní a luxusní model. Pyšní se tahovou silou 3,5 t, nejlepší ve své třídě, a projevuje se silným terénním výkonem. Je vybaven převodovkou 8AT a robustním vysoce výkonným 2,0 T motorem s hladkým chodem, maximálním výkonem 120 kW a maximálním točivým momentem 400 Nm. Kromě toho má exkluzivní schopnost rozpoznávání více jazyků a mobilní bezdrátové nabíjení s mnoha funkcemi, jako je adaptivní tempomat, inteligentní kabina a automatická jízda na úrovni L2, zajišťující bezpečnější a snadnější provoz a lepší zážitek z jízdy.

Jak řekl Andrew Collinson, mezinárodní šéf designu v GWM: „Zpopularizujte čínské pick-upy po celém světě". V budoucnu bude GWM POER nadále zvyšovat úsilí v takových aspektech, jako je design vzhledu, výkon, konfigurace, inteligence a bezpečnost, aby vytvářel produkty, které jsou celosvětově uznávány a konsolidoval globální rozložení trhu.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1514893/GWM_POER_wins_both_word_of_mouth_and_sales_with_stunning_product_strength.jpg

KONTAKT: Li Pupu, +86-13466544432, lipupu@dsconsulting.com

PROTEXT

Klíčová slova Čína-automoto-GWM

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.