Společnost GWM pořádá maraton v chytré továrně, aby ukázala svůj vědecký půvab

16. května byl výstřelem ze startovní pistole zahájen Maraton chytré továrny Great Wall Motor 2021 v sídle společnosti GWM, které se nachází v průmyslovém parku Dawangdian Science and Technology Industrial Park v čínském Pao-tingu. Jako první a jediný maraton pořádaný v továrně na světě přilákal k účasti 5000 maratonských nadšenců z celého světa.

Při závodě na téma „volný běh" vede dráha vysokorychlostní smyčkou továrny Sü-šuej, inteligentní špičkové továrny společnosti GWM, a do lisovacích, svařovacích a montážních dílen, což závodníkům nabízí jedinečný zážitek z maratonského běhu. Továrna Sü-šuej s celkovou investicí přes 30 miliard čínských jüanů byla uvedena do provozu v roce 2017. V továrně jsou široce zavedeny inovativní informační technologie včetně velkých dat a internetu věcí. Velká, ale flexibilní robotická ramena a plně automatické inteligentní výrobní linky jsou příkladem silných průmyslových technologií a výrobní síly společnosti GWM. Pokud jde o kontrolu kvality, míra zabezpečení celé linky proti chybám dosáhla 100 % a míra úspěšnosti komplexního sledování kvality dosáhla 99,79 %. Převodovka 7DCT vyráběná v továrně Sü-šuej získala mnoho velkých mezinárodních ocenění, například „10 nejlepších převodovek na světě" a „Cenu za inovaci a vývojový projekt" na Mezinárodním automobilovém kongresu. Kromě toho se společnost GWM stala také průkopníkem v nasazení servisních robotů v soutěži. Špičkové technologie, jako jsou bezpilotní pilotní vozidla, automatické následující roboty pro přepravu nákladu, inteligentní mobilní zásobovací stanice a automobilové kardiostimulátory, předvedly běžcům kouzlo inteligentní výroby Číny.

S pokrokem globalizační strategie vybudovala společnost GWM chytré továrny mimo jiné v Rusku, Thajsku a Indii a vytvořila globální výrobní systém "12+5", který se skládá z 12 základen pro výrobu vozidel s plným procesem a 5 továren KD, čímž přinesla chytré technologie společnosti GWM do celého světa. Kromě toho GWM v zájmu dosažení cíle přeměny na globální mobilní technologickou společnost uvedla na trh tři špičkové technologické platformy, a to „L.E.M.O.N", „TANK" a „COFIS intelligence", které zahrnují nové technologie napájení a autonomního řízení, a zavázala se, že z automobilů učiní chytrého partnera pro budoucí mobilitu.

Maraton chytrých továren 2021 vychází z podnikatelského ducha společnosti GWM, který spočívá v "každodenním pokroku", což je postoj, který je vysoce konzistentní s duchem maratonu. Společnost GWM s více než třicetiletou historií běží maraton i v průběhu vývoje, v němž se odvážně dere vpřed a nikdy se nevzdává, čímž naplňuje duchovní a kulturní koncepty inovativnosti, duševní mladosti a energie. V budoucnu bude společnost GWM neustále vyvíjet inteligentní technologie, sloužit uživatelům po celém světě s otevřeným a inovativním přístupem a vytvářet stále kvalitnější produkty.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1511764/GWM_hosts_marathon_in_the_smart_factory_to_show_its_scientific_charm.jpg

KONTAKT: Li Pupu, +86-13466544432, lipupu@dsconsulting.com

Klíčová slova Čína-automoto-sportovní-GWM

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.