Nová vozidla společnosti GWM postavená na technologii L.E.M.O.N. DHT mají celosvětovou premiéru a prokazují výjimečný výkon

model HAVAL H6 3. generace

model HAVAL H6 3. generace

Společnost GWM nedávno uvedla na trh model HAVAL JOLION v Saúdské Arábii, Jihoafrické republice a Chile a chystá se představit model HAVAL H6 3. generace na Ukrajině. Tyto dva nové modely, postavené na inteligentní modulární platformě „L.E.M.O.N.", představí světu vůbec poprvé technologii DHT L.E.M.O.N. firmy GWM a díky technologické transformaci a inovacím přinesou uživatelům po celém světě zcela nové zážitky a možnosti.

Díky technologii L.E.M.O.N. DHT se společnost GWM stane první čínskou automobilkou, která překoná bariéru v oblasti hybridních technologií. Tento vysoce integrovaný, vysoce účinný, vícerežimový hybridní systém s architekturou HEV a PHEV dokáže dosáhnout dokonalé rovnováhy mezi vysokou účinností a vysokým výkonem bez ohledu na rychlost vozidla a způsob jeho využívání, čímž přináší vysokou energetickou účinnost a nízkou spotřebu paliva pro globální uživatele, kteří dbají na ochranu životního prostředí.

Protože se technologie L.E.M.O.N. DHT může pochlubit výhodami v podobě vyššího výkonu, vyššího komfortu, nižšího NVH (hluku, vibrací a drsnosti chodu) a nižší spotřeby paliva, bude na této technologii v budoucnu postaveno mnoho nových vozidel společnosti GWM, což povede k pozoruhodnému zlepšení výkonu. Vezmeme-li jako příklad model HAVAL H6 3. generace, pohonné ústrojí nového vozu se skládá z motoru o objemu 1,5 l s turbodmychadlem a motoru o výkonu 130 kW a poskytuje kombinovaný výkon 179 kW (243 k) a kombinovaný točivý moment 530 N-m, takže vyžaduje kratší reakční dobu než model HAVAL H6 2. generace. Mokrá dvouspojková převodovka druhé generace pro pohonné ústrojí nabízí vyšší účinnost převodovky, rychlejší dynamické reakce a silnější akcelerační schopnosti. Díky sériově-paralelní hybridní technologii se dvěma motory snižuje HAVAL H6 3. generace spotřebu paliva na 6,6 l/100 km z 6,9 l/100 km, což je spotřeba paliva HAVAL H6 2. generace, a dosahuje tak o 14,5 % vyšší spotřeby paliva a zároveň vysokého výkonu. HAVAL H6 3. generace s rozměry 4653*1886*1730 mm (D*Š*V) je o 38 mm delší, 26 mm širší a 10 mm vyšší než HAVAL H6 2. generace. Větší karoserie znamená více prostoru, který poskytne větší pohodlí různým členům rodiny a uspokojí jejich odlišné potřeby. Kromě toho L.E.M.O.N. DHT pomáhá snížit NVH na minimum, čímž vytváří příjemné jízdní prostředí pro uživatele.

Hybridní technologie je důležitým základním kamenem, který podporuje globalizační strategii společnosti GWM, a je jasným projevem jejích schopností v oblasti výzkumu a vývoje. V průběhu let se společnost GWM zavázala k nezávislému výzkumu a vývoji, stanovování vysokých standardů kvality a podpoře modernizace výrobků prostřednictvím klíčových technologií. Společnost GWM rovněž přikládá velký význam individuálním zkušenostem, aby vyhověla různorodým požadavkům uživatelů po celém světě. V budoucnu bude společnost GWM vyvíjet neúnavné úsilí v oblasti technologických inovací, aby podpořila průmyslovou transformaci a nabídla globálním uživatelům zážitek z jízdy na špičkové úrovni.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1511321/3rd_Gen_HAVAL_H6.jpg

KONTAKT: Li Pupu, +86-13466544432, lipupu@dsconsulting.com

Klíčová slova Čína-automoto-GWM

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.