Dreame Technology celosvětově s úspěchem vydává řadu nových inteligentních zařízení pro domácí úklid

Dreame Technology, přední globální společnost v oblasti inteligentních zařízení pro domácí úklid, uvedla 8. května na trh řadu nejmodernějších produktů vybavených nejnovějšími inovacemi. Živě streamovaná akce přes Facebook, YouTube a AliExpress přilákala více než 100.000 globálních diváků a 205.000 návštěv produktových stránek robotického vysavače Dreame Bot L10 Pro na AliExpressu, jehož zásoby byly do dvou dnů od události vyprodány po celém Rusku.

„Jsme nadšeni ohromným pozitivním ohlasem od našich globálních uživatelů. Věřím, že nové produkty Dreame mohou osvobodit lidi od nudných domácích prací, zpříjemnit úklid a vrátit lásku zpět domů," sdělil Frank Wang, ředitel pro mezinárodní marketing Dreame Technology.

Během události, jejímž tématem bylo „Náš domov, náš život, náš sen", byla představena vlajková loď společnosti: robotický vysavač a mop2v1 Dreame Bot L10 Pro, bezdrátové tyčové vysavače T30, V11, SE, V12 a robotický samovyprazdňovací vysavač a mop Dreame Bot Z10 Pro a robotický vysavač a mop Dreame Bot W10.

Dreame Bot L10 Pro je navržen tak, aby uspokojil rostoucí poptávku po inteligentnějším a zákaznicky orientovaném domácím čisticím zařízení. Je vybaven novou úrovní vynikající navigace a technologií pro přesné vyhýbání se překážkám. Navigační systém LIDAR dokáže rychle plánovat trasy úklidu a pracovat nezávisle bez zásahu člověka. Dreame Bot L10 Pro má navíc 4 úrovně sání s nejvyšším výkonem až 4000 Pa a cílí na odstraňování nečistot z tvrdých povrchů a jejich efektivní vysávání z koberců, a zajistit tak hygieničtější domácí prostředí. Uživatelé mohou také mohou personalizovat svůj uživatelský zážitek nastavením virtuálních zakázaných zón v aplikaci, plánováním doby čištění, inteligentními nádržkami na vodu a hlasovým ovládáním.

Dreame Technology také rozšířila svou řadu svých bezdrátových tyčových vysavačů uvedením T30, T10, V11 SE a V12. Posílený o prvotřídní výkon a estetický zevnějšek se vysavač T30 vyznačuje silným sacím výkonem 190 AW a mimořádně dlouhou dobou provozu 90 min. Jeho inteligentní HD obrazovka umožňuje uživatelům snadno porozumět všem jeho funkcím, protože zahrnuje klíčové informace o podstatných faktorech, jakými je režim čištění, napájení z baterie či úroveň prachu v reálném čase.

Inovace a vývoj byly a vždy budou nepostradatelnou součástí Dreame Technology. V rámci uváděcí akce na trh připravila společnost rovněž půdu pro svá špičková zařízení: samovyprazdňovací robotický vysavač a mop Dreame Bot Z10 Pro a samočistící robotický vysavač a mop Dreame Bot W10 pro opravdu pohodlný, automatizovaný a bezstarostný úklid domácnosti.

Modely Dreame Bot L10 Pro a T10 jsou již k dispozici na AliExpressu s exkluzivní cenovkou. Těšte se i na další nové produkty Dream, které budou v návaznosti již brzy globálně uvedeny.

O Dreame Technology

Společnost Dreame Technology byla založena v roce 2015 a se zaměřuje na inteligentní zařízení pro úklid domácnosti s vizí zlepšit kvalitu života uživatelů po celém světě pomocí technologií.

Sledujte nás na Facebooku, Instagramu a Twitteru.

Pro více informací prosím navštivte webové stránky https://www.dreame-technology.com.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1509683/Dreame.jpg

KONTAKT: Tianshi Yuwen, pr@dreame.tech, +86 400-875-9511

Klíčová slova Čína-elektronika-Dreame Technology

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.