Společnost GWM je poprvé zařazena na žebříček 2021 BrandZ™ Top 50 Chinese Global Brand Builders

Společnosti Google a Kantar 10. května uveřejnily společný žebříček „2021 BrandZ™ Top 50 Chinese Global Brand Builders" (Top 50 čínských budovatelů globálních značek) a společnost GWM byla mezi těmito značkami uvedena poprvé. Navíc byla GWM také zařazena na žebříček „2021 BrandZ™ Top 20 Rising Stars" („Top 20 vycházejících hvězd"). Společnost opět upozornila globální uživatele na svou výrobní sílu a trvalý růst po veletrhu Auto Shanghai 2021.

BrandZ™ je mezinárodní a autoritativní platforma pro budování velkých značek a jediný žebříček zaměřený na hodnotu značek, který zohledňuje názory spotřebitelů. V roce 2017 se společnost Google spojila s Kantarem, aby shromažďovala data na výzkumné platformě Google a hodnotila růst čínských globálních značek s celosvětově uznávaným modelem značky BrandZ™ vyvinutým společností Kantar a založeným na objemu vyhledávání na Googlu. Žebříček „2021 BrandZ™ Top 50 Chinese Global Brand" uveřejnila společnost Kantar ve spolupráci s Google. Průzkum se zaměřil na více než 860.000 spotřebitelů z 11 trhů. Seznam Top 50 byl založen na významovém skóre, diferenciaci a dosahu a subjekty byly vybrány z 1662 kandidátů v 15 kategoriích. Podle Mezinárodního měnového fondu (MMF) klesla globální ekonomika kvůli pandemii o 3,5 %. Mnoho čínských značek, včetně GWM, však projevilo odhodlání podporovat založení značky a urychlení růstu zahraničního obchodu, který čelí situaci označované jako „černá labuť".

V posledním měsíci společnost GWM oficiálně uvedla na veletrhu Auto Shanghai 2021 pět značek: HAVAL, WEY, ORA, Pickup a TANK, aby trvale podporovaly její globální expanzi. Jako hlavní značka v kategorii SUV společnosti GWM získal HAVAL první místo mezi automobilovými značkami na „2020 BrandZ™ Top 50 Chinese Global Brand". V první polovině roku 2021 byly postupně uváděny JOLION a 3. generace HAVAL H6 na klíčových trzích, jako je Saúdská Arábie, Austrálie a Jihoafrická republika. Mezitím se už dříve uvedený GWM POER stal prvním čínským pick-upem značky, který byl představen v několika dalších zemích. S celkovou přítomností na globálním trhu bude GWM jistě upevňovat své vedoucí postavení v průmyslu.

Jako jeden z předních BrandZ™ Top 50 čínských budovatelů značky vytvořila společnost GWM svou globální prodejní síť na hlavních trzích, jako je Blízký východ, Jižní Amerika, Austrálie, Jihoafrická republika a Rusko, která zahrnuje více než 500 distributorů. Zahraniční odbyt společnosti pokrývá více než 60 zemí po celém světě. Během příštích pěti let bude společnost GWM investovat více než 30 miliard jüanů do celosvětového výzkumu a vývoje a představí více než 400 světových automobilových inženýrů a IT expertů. Mezitím bude spolupracovat s globálními technologickými giganty včetně společností Intel, Google a Apple na vývoji nejvyspělejších technologií a poskytovat globálním uživatelům inteligentnější, technologicky vyspělé a vysoce kvalitní produkty.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1507581/image.jpg

KONTAKT: Pupu li, +86 13466544432, lipupu@dsconsulting.com

Klíčová slova Čína-automoto-trh-firmy-GWM

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.