PROTEXT VIDEO: Valné shromáždění Učené společnosti ČR...

ČTK bude v úterý 11. května v servisu PROTEXT VIDEO vysílat on-line XXVII. valné shromáždění Učené společnosti ČR. Společnost připravila přednáškový blok, v němž čeští i zahraniční odborníci představí aktuální poznatky svých oborů. Přednáškám bude předcházet slavnostní udělení medailí a cen Učené společnosti. Přednášky budou v českém a anglickém jazyce. Přímý přenos začne v 10:30.

Celý program lze sledovat na webu Učené společnosti www.learned.cz nebo na youtube: http://ucenaspolecnost2021.jdem.cz. Zasíláme kód přenosu pro vložení do webových stránek, který mohou použít všichni uživatelé bez omezení.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/vJmiReZ91Us" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Klíčová slova ČR-věda-koronavirus-ocenění-Praha-11.05.-UPOZORNĚNÍ-VIDEOSTREAM

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Věda, vzdělávání a školství
Zdravotnictví

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.