Wexo DeFi token – první slovenská kryptoměna registrovaná na blockchainu Cardano

Slovenská technologická společnost CRYPTON DIGITAL, SE přichází s vlastní kryptoměnou WEXO DeFi token. Jedná se o první slovenskou kryptoměnu registrovanou na blockchainu Cardano. Tato zpráva souvisí také s expanzí společnosti do nových zemí, jako je Estonsko a Malta.

Wexo token reprezentuje aplikaci Wexo. Autoři WEXO jej od začátku prezentují jako inovativní fintech platformu pro neomezené používání kryptoměn, podobně jako dnes používáme běžné fiat měny.

„Už dnes platíme fiat měnou prostřednictvím telefonu, hodinek či náramku, či dokonce jen načítáním biometrických údajů. Proč bychom nemohli nahradit fiat měnu kryptoměnou? A používat ji úplně stejně, jen možná levněji a rychleji. Wexo bude poskytovat všechny tyto služby, ale zároveň propojí klasický fiat svět se světem kryptoměn,“ vysvětlil směřování platformy WEXO Peter Mariš ze společnosti https://crypton.digital.

Pro nové uživatele, kteří chtějí své kryptoměny „přenést“, WEXO nabízí peněženky pro Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Tether, TrueUSD. Brzy přibude Zcash, Basic Attention Token, OMG Network a Chainlink.

Wexo tokenem by časem mohlo disponovat jedno procento obyvatel Evropy. Aktuálně společnost spustila interní prodej. Zájem projevili stávající klienti a partneři vývojářské společnosti. Wexo token by mohl příští rok vstoupit na burzu.

„CRYPTON DIGITAL, SE roste stejným tempem jako zbytek úspěšného světa kryptoměn. Máme rozpracovaných více technologických ambicí a plánů. Proto jsme znásobili počet kolegů v týmech vývoje, prodeje, strategie a klientských služeb. Všichni tvrdě pracují a fintech nadšenci mají příležitost být součástí naší práce prostřednictvím Wexo tokenu,“ dodal Milan Božik, spoluzakladatel a generální ředitel CRYPTON DIGITAL, SE.

Blockchain Cardano (ADA), který si společnost CRYPTON DIGITAL, SE vybrala pro registraci WEXO tokenu, má stabilní pozici mezi nejrychleji rostoucími blockchainovými aktivy. Vznikl v roce 2017 jako platformová kryptoměna s decentralizovaným blockchainem. Dokáže zpracovat více transakcí při zachování přívětivé ceny. Cardano je známé svou spolehlivou ochranou uživatelských dat, integrací technologie distribuované účetní knihy a infrastruktury chytrých smluv.

Produktové služby projektu WEXO v současné době zajišťuje český partner, společnost UPDN ONE, s. r. o., s bohatými zkušenostmi na finančním trhu. Společnost CRYPTON DIGITAL, SE financuje projekt z vlastních zdrojů, ale nabízí i příležitosti pro partnery, kteří se chtějí na projektu WEXO podílet a profitovat tak ze zisku inovativního produktu.

https://wexotoken.com/legal/WexoTokenWhitePaper.pdf

odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=vU7o5Q9HLPI

Klíčová slova ČR-Slovensko-trh-měna-internet-firmy-CRYPTON DIGITAL-SE

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.