Společnost P&G ve spolupráci s výborem EDB pořádá festival iLab 2021, aby podpořila inovace v Singapuru

Na festivalu iLab 2021 naváže společnost P&G spolupráci a bude podporovat start-upy z celého regionu při tvorbě řešení, která budou definovat budoucnost reklamy, maloobchodu a dodavatelských řetězců

Společnost Procter & Gamble (burzovní index NYSE:PG), ve spolupráci se Singapurským výborem pro ekonomický rozvoj (Singapore Economic Development Board) (EDB), dnes zahájila třídenní virtuální festival inovací iLab 2021. Na festivalu se sejdou start-upy ze Singapuru a celého regionu, aby navázaly spolupráci se společností P&G a vyvíjely inovace k řešení těch největších problémů v oblasti reklamy, maloobchodu a dodavatelských řetězců.

Festival iLabHeld, pořádaný v prostorech i-Singapore Digital Omni-Channel Center (i-SiDOC) společnosti P&G, byl zahájen slavnostním ceremoniálem, kterého se zúčastnili čestní hosté Heng Swee Keat, místopředseda vlády, koordinační ministr ekonomické politiky a ministr financí Singapuru spolu s Rafikem Mansourem, prozatímním velvyslancem USA v Singapuru, Ted Tan, zástupce generálního ředitele společnosti Enterprise Singapore a Cindy Koh, výkonná viceprezidentka Singapurského výboru pro ekonomický rozvoj.

Jako zastánce dobra a rozvoje pokračuje společnost P&G ve svém úsilí poskytovat svým zákazníkům lepší služby prostřednictvím většího zapojování technologií, aby uspokojila měnící požadavky a očekávání zákazníků. Díky zapojení začínajících firem, které využívají technologie připravené pro budoucnost, bude společnost P&G schopna konstruktivně změnit přístup.

„V budoucnosti po pandemii jsou inovace pro obnovu a rozvoj naší ekonomiky zásadní. Naší vizí pro společnost P&G v Asii, Tichomoří, na Středním východě a Africe je stát se firmou budoucnosti a využít Singapur jako centrum inovací společnosti P&G a našeho odvětví, stát v čele digitální transformace a podporovat inovace ve všech aspektech našeho podnikání," řekl Magesvaran Suranjan, prezident společnosti Procter & Gamble (P&G) pro oblast Asie, Tichomoří, Středního východu a Afriky.

V průběhu festivalu iLab, budou vybrané start-upy navrhovat své nápady a efektivně diskutovat se společností P&G, aby pomohly vyřešit problémy s využitím technologií v oblastech, jako jsou personalizace v umělé inteligenci, hry, sociální nakupování a odolnost dodavatelského řetězce. Vybrané start-upy se slibnými záměry budou pak spolupracovat se společností P&G na spuštění pilotních programů na trzích společnosti P&G's v Asii, Tichomoří, na Středním východě a v Africe.

Idea festivalu iLab je založena na víře společnosti P&G, že dynamický a udržitelný podnikatelský ekosystém je pro podnikání zásadní, pokud mají být uspokojeny rostoucí potřeby zákazníků. Díky podpoře výboru EDB bude společnost P&G rovněž mentorovat začínající firmy a umožňovat vzájemnou výměnu dat prostřednictvím zapojení sítí.

„Jsme velmi vděčni, že máme podporu stejně smýšlejících partnerů na této vzrušující cestě, ceníme si zejména úzké spolupráce, kterou máme se společnostmi EDB a ESG. Ve společnosti P&G jsme vždy usilovali o to, stát v čele změn ve všech aspektech našich operací a podporovat naše partnery, zaměstnance a další akcionáře," řekl Karthik Natarajan, viceprezident a finanční ředitel společnosti Procter & Gamble (P&G) pro oblast Asie, Tichomoří, Středního východu a Afriky.

iLab se zaměřuje na tři různé proudy – budoucnost reklamy, budoucnost maloobchodu a budoucnost dodavatelských řetězců. Tyto tři oblasti zahrnují měnící se potřeby zákazníků a maloobchodu, transformaci mediálních ekosystémů a revoluční změny v oblasti dodavatelských řetězců.

Z počátečních 100 začínajících firem, kterým zadala společnost P&G k řešení skutečné problémy v podnikání, bylo 27 nejlepších start-upů zařazeno do užšího výběru k účasti na třídenním virtuálním festivalu ve dnech 4. – 6. května 2021.

O společnosti Procter & Gamble

P&G slouží zákazníkům po celém světě, a poskytuje jedno z nejsilnějších portfolií předních důvěryhodných a kvalitních značek, včetně Always®, Ambi Pur®, Ariel®, Bounty®, Charmin®, Crest®, Dawn®, Downy®, Fairy®, Febreze®, Gain®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Olay®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, SK-II®, Tide®, Vicks® a Whisper®. Společenství P&G působí přibližně v 70 zemích celého světa.

Nejnovější zprávy a informace o společnosti P&G a jejích značkách najdete na stránkách http://www.pg.com.

Fotografie - https://mma.prnewswire.com/media/1502749/P_G_GOH_and_VVIPs_launching_iLab_2021_20210504.jpg

KONTAKT: Imran Khan, Tel : +65-9389-9004, Email : imran.khan@mslgroup.com

Klíčová slova Singapur-USA-chemie-Procter & Gamble

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.