Konec ransomwaru: Antivirové řešení RevBits Endpoint Security získalo certifikaci laboratoře ICSA Labs

Řešení bylo testováno proti hrozbám, které tradiční bezpečnostní programy nezachytily, počítače chráněné řešením RevBits Endpoint Security nezablokoval ani jeden vyděračský program

Společnost RevBits oznámila, že její antivirové řešení RevBits Endpoint Security (RevBits EPS) prošlo certifikačním testováním společnosti ICSA Labs (nezávislá divize společnosti Verizon). Testy byly prováděny podle protokolu detekce pokročilých hrozeb („Advanced Threat Detection"), který se zaměřuje na posuzování antivirových programů, které chrání před novými a málo známými hrozbami v rámci všech typů škodlivých programů. V průběhu jednadvaceti po sobě jdoucích dnů bylo provedeno více než osm set testů, které obsahovaly jak vzorky škodlivých programů, tak neškodné aplikace. Celková kvalita detekce byla téměř stoprocentní a falešné pozitivní záchyty nulové, takže řešení RevBits EPS bez problémů překonalo úroveň 75 % detekce, která je pro certifikaci vyžadována.

„Řešení RevBits Endpoint Security, založené na unikátní architektuře a patentovaných technologiích, bylo vyvinuto tak, aby zajistilo nejlepší možnou ochranu," řekl Mucteba Celik, technický ředitel společnosti. „Výsledky nezávislého testování potvrdily, že se nám podařilo tento cíl splnit, a to je pro nás velkou odměnou. Většina řešení zabezpečení koncového bodu dokáže zachytit dříve rozpoznané hrozby. Ochrana před novými a neznámými hrozbami je velice důležitá, protože jen tak může být identifikován a zastaven škodlivý kód vyděračských programů. Zpráva o testech ICSA uvádí, že řešení RevBits EPS zajišťují stoprocentní ochranu proti hrozbám, které vznikly dříve než před hodinou, a na to jsem velmi pyšný."

„Absolvování tohoto testu s výborným výsledkem dokazuje, že naši zákazníci mohou bez obav využívat naše řešení a spolehnout se na to, že jsou zcela chráněni před vyděračskými programy a dalšími typy škodlivých kódů," řekl generální ředitel společnosti David Schiffer. „Je frustrující číst o společnostech, vládních agenturách a dokonce školních zařízeních, která jsou vyděračským softwarem držena jako rukojmí. Těmto problémům lze s naším řešením zabránit."

Podrobnou zprávu o certifikaci a další informace o řešení RevBits Endpoint Security naleznete na stránkách www.revbits.com

Kontakt: Neal Hesterberg, Email : neal.hesterberg@revbits.com

O společnosti RevBits

Společnost RevBits, založená v roce 2018, je inovativní společnost zaměřená na kybernetickou bezpečnost, která chce poskytovat svým zákazníkům vynikající ochranu založenou na odborných znalostech. Společnost RevBits má centrálu ve městě Mineola ve státě New York a pobočky v Princetonu ve státě New Jersey, Bostonu, ve státě Massachussetts, Londýně v Anglii a belgických Antwerpách. Další informace o společnosti RevBits naleznete na stránkách www.revbits.com/aboutrevbits.

Fotografie - https://mma.prnewswire.com/media/1499352/ICSA_ATD_RGB__002.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1222447/revbits_logo__002.jpg

Klíčová slova USA-počítače-kriminalita-RevBits

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.