Daktela se vstupem na maďarský trh stává lídrem CEE regionu s řešením pro kontaktní centra

Česká technologická společnost Daktela, která již 16 let vyvíjí řešení pro kontaktní centra a automatizaci komunikace se zákazníky, vstoupila v dubnu 2021 na maďarský trh.

Maďarsko v posledních několika letech zažívá nebývalý technologický boom. Proměnilo se v evropskou velmoc nejenom v automobilovém průmyslu a nanotechnologiích, ale zejména sektor e-commerce zaznamenal v této zemi rekordní růst (meziročně ve výši 45 %).

„Naším cílem je stát se v příštích několika letech významným dodavatelem řešení pro kontaktní centra v celém CEE regionu. Proto je vstup na dynamický maďarský trh, kde vidíme obrovský potenciál, logickým krokem k naplnění této strategie,“ říká David Hájek, Head of Global Expansion společnosti Daktela a dodává: “Provedli jsme vnitřní analýzu nabízených řešení pro omni-channel kontaktních center a jsme přesvědčeni, že podobně komplexní řešení jako je Daktela na maďarském trhu není.“

Provozovatelům call center v Maďarsku chce Daktela poskytnout své řešení pro virtuální ústředny a kontaktní centra. „Na maďarském trhu chceme nabídnout místním zákazníkům také naše kompletní portfolio telekomunikačních služeb, tedy cenově dostupné národní hlasové služby, SMS služby a samozřejmě především lokální support v maďarštině,“ doplňuje Richard Baar, CEO a zakladatel společnosti Daktela.

Expanze do zahraničí, nejprve v rámci středoevropského regionu, odstartovala již v roce 2018, kdy začaly vznikat první zahraniční pobočky společnosti Daktela. V současnosti má Daktela pobočky nejenom v České republice a na Slovensku, ale také v Polsku, ve Spojeném království, v Dubaji a na Filipínách.

„Úplnými nováčky nejsme ovšem ani v Maďarsku, řada našich klientů má totiž na tomto trhu své pobočky a tedy i zákaznická centra. Systém Daktela již byl v minulých letech implementován také u několika maďarských operátorů. Naše řešení využívají v tomto regionu mimo jiné i velké nákupní online galerie Mall.hu, Kifli.hu (Rohlik.cz) a Notino.hu,“ upřesňuje na závěr Richard Baar, CEO společnosti Daktela.

O Daktele:

Česká technologická společnost Daktela má pobočky v České republice, na Slovensku, v Polsku, ve Spojeném království, v Dubaji a nově také na Filipínách, svůj systém je ovšem schopna dodávat globálně. Nabízí zákazníkům komplexní telekomunikační služby, kde základem je vlastní komunikační software Daktela, k němuž dodává i hlasové a SMS služby v rámci celé Evropy a mnoha dalších států.

V roce 2020 překročila hranici 800 spokojených firemních zákazníků všech velikostí.

Více informací na https://www.daktela.com

Klíčová slova ČR-Maďarsko-komunikace-trh-software-firmy-Daktela

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.