Mary Kay pokračuje ve svém dekády trvajícím závazku k inovaci péče o pleť s novým výzkumem tolerance retinolu

Globální kosmetická společnost představuje nejnovější dermatologický výzkum na 2021 Reunión Anual de Dermatólogos Latinoamericanos

Jako jeden z předních světových inovátorů v oblasti dermatologie po téměř šest desetiletí, pokračuje Mary Kay Inc. ve svém dlouhodobém závazku k pokroku v oblasti špičkové péče o pleť na vědecké konferenci 2021 Reunión anual de Dermatólogos Latinoamericanos (RADLA) v Latinské Americe. Virtuální akce, která se konala 15.-18. dubna, poskytla příležitost dermatologickým odborníkům z celého světa vyměnit si informace o technologickém pokroku a nových vědeckých úspěších.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Její plnou verzi naleznete zde: https://www.businesswire.com/news/home/20210429005370/en/

Prostřednictvím živých setkání a setkání na vyžádání spojila tato akce výzkumníky, akademiky a vědce z globální dermatologické komunity. Vědecké prezentace a setkání odhalily nejnovější vědecké poznatky a analýzy v oblasti kožní vědy. Společnost Mary Kay se s hrdostí podělila o výzkum postupného retinizačního procesu, který významně zlepšuje toleranci vůči vyšší koncentraci čistého retinolu, a přitom stále přináší hlavní výhody retinolu pro kůži. Tento proces postupné retinizace byl vyvinut za pomoci řady 12týdenních bezpečnostních a klinických studií.

„Retinol je zlatým standardem složek produktů péče o pleť. Kosmetické přípravky obsahující retinol jsou uváděny na trh po celém světě, ale produkty s vyšší koncentrací retinolu jsou běžně spojovány s potenciálním podrážděním pokožky, svěděním a olupováním, protože se pokožka aklimatizuje na jeho aplikaci. Prostřednictvím bezpečnostních a klinických studií v USA i v Číně jsme zjistili, že postupný proces retinizace může významně zlepšit snášenlivost a stále poskytovat známé příznivé účinky na kůži spojené s retinolem,“ uvedla Dr. Lucy Gildea, hlavní vědecká pracovnice v Mary Kay Inc. „Je nám ctí představit naše poznatky na RADLA mezi předními světovými odborníky na péči o pleť účastnícími se této prestižní události.“

RADLA byla vytvořena v roce 1972 v Latinské Americe kvůli rostoucímu významu a lékařské společenské odpovědnosti v oblasti dermatologie. Během výroční konference se sejdou přední odborníci na péči o pleť z celého světa, aby si vyměnili vědecké poznatky o široké škále témat v různých oblastech dermatologie.

„Naše účast na RADLA je obrovskou příležitostí ke spolupráci, protože pokračujeme v našem závazku zůstat v čele pokroku v oblasti zdraví kůže,“ řekla Dr. Lucy Gildea. „Je to jedna z řady partnerství s vědeckými a akademickými komunitami, která dále posilují vedoucí postavení Mary Kay v oblasti vývoje produktů založených na vědě; i nadále poskytujeme našim Mary Kay nezávislým kosmetickým poradcům a milovníkům značky po celém světě produkty nejvyšší kvality.“

O Mary Kay

Mary Kay Ash je jedna z prvních průkopnic, která prolomila skleněný strop. Svou kosmetickou společnost založila před téměř 60 lety se třemi cíli: rozvíjet obohacující příležitosti pro ženy, nabízet neodolatelné produkty a zlepšovat svět. Její sen přerostl v multimiliardovou společnost s miliony nezávislých členů prodejní síly v téměř 40 zemích. Mary Kay se věnuje investicím do vědy o kráse a výrobě špičkových produktů pro péči o pleť, líčidel, výživových doplňků a parfémů. Zasazuje se o posílení postavení žen a jejich rodin prostřednictvím partnerství s organizacemi z celého světa; se zaměřením zejména na podporu výzkumu rakoviny, ochranu obětí domácího násilí, zkrášlování komunit a podporování dětí v cestě za jejich sny. Originální vize Mary Kay Ash nepřestává zářit – rtěnka po rtěnce.

Původní verzi naleznete na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210429005370/en/

KONTAKTY:

Firemní komunikace Mary Kay Inc.

marykay.com/newsroom

972.687.5332 nebo media@mkcorp.com

Zdroj: Mary Kay Inc.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-kosmetika-zdraví-trendy-Mary Kay

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Zdravotnictví
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.