8. května uvede Dreame novou generaci produktů pro inteligentní domácí úklid

Dreame to Launch the Next Generation Smart Home Cleaning Products on May 8

Dreame to Launch the Next Generation Smart Home Cleaning Products on May 8

Dreame Technology, přední globální společnost v oblasti chytrých domácích zařízení pro úklid, bude 8. května (v 7 hodin CET) na živých streamovacích platformách včetně YouTube, Facebooku a AliExpressu hostit uváděcí produktovou akci s tématem „Our Home, Our Life, Our Dreame" („Náš domov, náš život, náš sen").

Zahajovací akce představí řadu vlajkových produktů Dreame: robotický vysavač a mop Dreame Bot L10 Pro, akumulátorové bezdrátové vysavače s násadou T30, V11 SE, V12, samovyprazdňovací robotický vysavač a mop Dreame Bot Z10 Pro a samočistící robotický vysavač a mop Dreame Bot W10.

Robotický vysavač a mop Dreame Bot L10 Pro

Dreame Bot L10 Pro je optimalizován s novou úrovní vynikající navigace a přesnou schopností vyhýbání se překážkám. Je vybaven vysokým sacím výkonem 4000 Pa, který přináší hloubkové čištění i na pole robotických vysavačů. Ve spojení se souběžným vysáváním a vytíráním 2v1 dokáže Dreame Bot L10 Pro snadno odstranit odolné skvrny a prach na různých podlahových plochách. Ultra-dlouhá doba chodu 2,5 hodiny umožňuje vysavači Dreame Bot L10 Pro pokrýt s vysokou účinností až 250 m2 na plné nabití.

Díky technologii mapování podlahových povrchů mohou uživatelé přizpůsobit plány úklidu a nastavit virtuální nepřístupné zóny podle svého uvážení v příslušné aplikaci. Kromě toho dokážou desítky inteligentních senzorů v robotovi detekovat sklon a čistit rohy.

Bezdrátový akumulátorový vysavač s násadou Dreame T30

Akumulátorový vysavač Dreame T30 posouvá domácí úklid na nejmodernější úroveň. Přináší špičkový ultra rychlý motor SPACE 5.0 s 150.000 ot./min sacím výkonem 190 AW. Tento bezkonkurenční výkon znamená, že Dreame T30 dokáže efektivněji a důkladněji odstranit hluboko usazený prach a nečistoty.

Inteligentní obrazovka zobrazuje režim čištění, napájení z baterie, úroveň prachu a celkový výkon v reálném čase. Odnímatelný bateriový zdroj zajišťuje 90 minut provozu pro větší domy. Kromě toho, jeho snímač detekce nečistot může automaticky nastavit sací výkon a LED nástroj pro čištění štěrbin snadno vyčistí tmavé rohy.

Bezdrátové akumulátorové vysavače s násadou V11 SE a V12

Díky silnému sacímu výkonu 150 AW a 185 AW poskytují akumulátorové vysavače Dreame V11 SE a V12 optimální řešení pro hloubkové čištění – snadno se zbaví spousty chlupů a vlasů, usazených nečistot a drobků na tvrdé podlaze a kobercích.

Robotické vysavače a mopy Dreame Bot Z10 Pro a Dreame Bot W10

V kombinaci s výkonným odsáváním a pokročilou navigací LIDAR představují Dreame Bot Z10 Pro a W10 novou éru automatického a bezproblémového úklidu. Samovyprazdňovací základna robota Dreame Bot Z10 Pro automaticky čistí jeho odpadkový koš. Jednorázový sáček s objemem 4 litry pojme dva měsíce prachu, čímž snižuje potřebu jeho výměny. Dreame Bot W10 dokáže vysávat, zametat, vytírat i mýt a vysušit mop automaticky, a odstraňuje tak mikroby a bakterie, čímž zajišťuje hygieničtější životní prostředí.

„Uvědomujeme si, že v posledních letech nabývá domov většího významu. Může to být kombinace obývacího a pracovního místa, ale také shromáždění radosti a lásky, sbírka života a snů." řekl Frank Wang, ředitel mezinárodního marketingu Dreame Technology. „Dreame se snaží osvobodit lidi od domácí práce a vytvořit útulné domácí prostředí prostřednictvím našich nových inteligentních čisticích zařízení."

Přihlaste se k odběru živé události (19:00-19:30 CET, 8. května 2021) a získejte exkluzivní nabídku na Dreame Bot L10 Pro:

https://www.dreame-technology.com/products/l10-prelaunch

O Dreame Technology

Společnost Dreame Technology byla založena v roce 2015 a se zaměřuje na inteligentní zařízení pro úklid domácnosti s vizí zlepšit kvalitu života uživatelů po celém světě pomocí technologií.

Sledujte nás na Facebooku, Instagramu a Twitteru.

Pro více informací prosím navštivte webové stránky https://www.dreame-technology.com.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1499595/image_1.jpg

KONTAKT: Tianshi Yuwen, pr@dreame.tech, 400-875-9511

Klíčová slova Čína-elektronika-Dreame Technology

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.