ONLYOFFICE rozšířil možnosti svého firemního cloudu a zavádí nové tarify

Vývojáři ONLYOFFICE, kancelářského balíčku s otevřeným zdrojovým kódem, představili nová rozšíření cloudových služeb. Podle požadavků uživatelů se upravily tarify cloudu ONLYOFFICE. Vznikl tak nový bezplatný plán pro malé týmy a zároveň VIP cloud pro extra velké podniky a organizace, které pracují s citlivými daty. Základní podnikový tarif také získal několik důležitých aktualizací.

ONLYOFFICE cloud zahrnuje výkonné on-line editory textových dokumentů, tabulek a prezentací a platformu pro spolupráci s nástroji pro správu dokumentů, projektů, e-mailů a vztahů s klienty. To vše v jednom zabezpečeném prostoru. Cloudová služba je pro školy, neziskové organizace a přispěvatele ONLYOFFICE zdarma. S novým plánem nazvaným Startup jsou všechny základní funkce cloudu ONLYOFFICE zcela zdarma i pro malé týmy do pěti uživatelů.

Základní podnikový plán nově získal více možností správy. Novinkou je podpora protokolu LDAP pro ukládání a přístup k datům na adresářovém serveru, díky které je nyní možný snadný import uživatelů do systému. Nová verze cloudu umožňuje i SSO (jediné přihlášení) pro bezpečné ověřování uživatele, umí rychle obnovit cloudovou kancelář z dříve vytvořeného záložního souboru, ale i fulltextové vyhledávání v dokumentech, projektech a obsahu pošty.

Nový plán VIP cloud je pak určen pro mimořádně velké podniky a organizace a zároveň i pro ty, kdo působí v regulovaných odvětvích nebo potřebují pouze další úrovně zabezpečení. Je hostován na dedikovaném serveru německého poskytovatele Hetzner a spravován přiděleným správcem z týmu ONLYOFFICE.

VIP cloud umožňuje vytvoření několika portálů pro různé pobočky společnosti. Pro každého uživatele může nabídnout až 250GB úložiště. Další výhodou je možnost využívat privátní místnosti – chráněná pracoviště, kde je každý zadaný symbol šifrován pomocí standardizovaného algoritmu AES-256, a to i v případě, kdy uživatel upravuje dokumenty společně se svými spolupracovníky v reálném čase zároveň.

Dokumenty ONLYOFFICE jsou kancelářskou sadou obsahující editory textových dokumentů, tabulek a prezentací. Bezplatná komunitní verze je distribuována pod licencí AGPLv3. K dispozici je také placená verze Enterprise s profesionálními funkcemi (ovládání obsahu, srovnání dokumentů) s technickou podporou. Vývojáři mohou do svých webových aplikací začlenit dokumenty ONLYOFFICE pomocí Developer Edition.

Kontakt:

Ondřej Micka

www.emcgroup.cz

Klíčová slova ČR-počítače-služby-firmy-EMC

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.