Společnost Hikvision zveřejňuje finanční výsledky za celý rok 2020 a první čtvrtletí 2021

Společnost Hikvision, poskytovatel řešení IoT se zaměřením na video, zveřejnila své finanční výsledky za celý rok 2020. V roce 2020 společnost Hikvision vygenerovala celkový výnos ve výši 63,50 miliardy RMB a dosáhla tak meziročního růstu ve výši 10,14 %; čistý zisk připadající akcionářům společnosti činil 13,39 miliardy RMB, což odráží meziroční růst ve výši 7,82 %.

Společnost Hikvision rovněž zveřejnila své finanční výsledky za první čtvrtletí roku 2021, přičemž její výnosy za toto období ve výši 13,99 miliardy RMB představují meziroční nárůst o 48.36 %. Čistý zisk připadající akcionářům společnosti v prvním čtvrtletí činil 2,17 miliardy RMB, což představuje meziroční nárůst o 44,99 %.

V roce 2020 společnost Hikvision dále rozšířila své investice do výzkumu a vývoje s náklady 6,38 miliardy RMB. Poměr výdajů na výzkum a vývoj se v posledních letech neustále zvyšoval: ze 7,62 % v roce 2017 na 8,99 % v roce 2018 a z 9,51 % v roce 2019 na 10,04 % v roce 2020.

Technologické inovace jsou klíčovou oblastí zaměření, která je hnací silou úspěšného rozvoje společnosti. Společnost Hikvision bude nadále poskytovat inovativnější technologie, produkty a řešení, která pomohou zvýšit bezpečnost, provozní účinnost a udržitelnost v komunitách, firmách a společnostech po celém světě.

Jelikož se v roce 2020 objevily nové externí nejistoty, spolupracovala společnost Hikvision úzce s partnery a dodavateli na celém světě, aby udržela stabilitu a integritu svého dodavatelského řetězce, vylepšila své inteligentní výrobní procesy a optimalizovala efektivitu dodávek a zajistila spolehlivý rozvoj podnikání.

O společnosti Hikvision

Společnost Hikvision je předním světovým poskytovatelem řešení v oblasti internetu věcí (IoT) se zaměřením na video. Díky rozsáhlé a vysoce kvalifikované pracovní síle ve výzkumu a vývoji vyrábí Hikvision kompletní sadu komplexních produktů a řešení pro širokou škálu vertikálních trhů. Kromě bezpečnostního průmyslu rozšiřuje společnost Hikvision svůj dosah i na inteligentní domácí technologie, průmyslovou automatizaci a automobilovou elektroniku, aby dosáhla své dlouhodobé vize. Produkty společnost Hikvision také koncovým uživatelům přináší důležité obchodní informace, které zvyšují produktivitu práce a komerční úspěšnost. Společnost Hikvision, která se zavázala k maximální kvalitě a bezpečnosti svých produktů, vyzývá partnery, aby využívali různé dostupné zdroje pro kybernetickou bezpečnost, které firma Hikvision nabízí, včetně centra Hikvision Cybersecurity Centre. Další informace naleznete na webových stránkách www.hikvision.com.

Foto -https://mma.prnewswire.com/media/1494045/image_1.jpg

Foto -https://mma.prnewswire.com/media/1494046/image_2.jpg

KONTAKT: Luke Liu, Fax: +86 571 89935635, Email: liuyunlong10@hikvision.com

Klíčová slova Čína-elektronika-internet-trh-2020-čtvrtletí-firmy-Hikvision Digital Technology

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.