Společnost Dreame Technology získala od AliExpressu cenu pro nejrychleji rostoucí značku

Společnost Dreame Technology, přední inovativní firma v oblasti chytrých zařízení pro úklid domácnosti, získala na výročním summitu on-line obchodu AliExpress cenu pro nejrychleji rostoucí značku v letech 2020 a 2021 (Fastest Growing Brand of 2020 at 2021). Bezdrátové tyčové vysavače Dreame T20, V11 a V10 patří mezi nejprodávanější produkty na AliExpressu a zákazníky oslovují díky špičkové kvalitě a chytrým funkcím.

Od vstupu do obchodní sítě AliExpress v roce 2018 firma Dreame Technology rychle roste v celosvětovém měřítku a její produkty se prodávají ve všech hlavních zemích, včetně Spojených států amerických, Francie, Polska, Německa, Ruska, Španělska, Itálie, Nizozemska, Jižní Koreje a Japonska. Od roku 2020 prodej bezdrátových vysavačů značky Dreame stále roste a na francouzském trhu je tato značka nejprodávanějším bezdrátovým vysavačem a stala se jednou z nejlepších nových značek v Evropě. Přestože v roce 2020 zasáhla světovou ekonomiku pandemie nemoci covid-19, značka Dreame si na globálním trhu v rámci prodejní sítě AliExpress vedla velmi dobře a její tržby překročily 14 milionů dolarů, což je čtyřikrát více než v předchozím roce. V rámci slevové akce AliExpress Black Friday 2020 měl oficiální internetový obchod Dreame největší tržby v kategorii přístrojů na úklid domácnosti.

Firma Dreame Technology klade velký důraz na inovaci svých produktů a na maximální pohodlí pro zákazníky. Díky pečlivé analýze a průzkumu trhu výzkumný a vývojový tým firmy Dreame zjistil, že lidé nejvíce poptávají pokročilá a fungující řešení pro vyhýbání se překážkám. Proto společnost Dreame Technology představí nový chytrý robotický vysavač a mop Dreame Bot L10 Pro, jehož prodej bude na platformě AliExpress zahájen již v květnu letošního roku.

Nový robotický vysavač a mop Dreame Bot L10 Pro je vybavený inovativní technologií pro vyhýbání se překážkám s názvem HIGH PRECISION 3D, která v reálném čase skenuje prostředí v okolí vysavače a pomáhá tak rychle a přesně rozpoznat případné překážky. Technologie LiDAR s dvojitým laserem a nový algoritmus SLAM (Simultaneous localization and mapping – Simultánní lokalizace a mapování) umožňují vysavači L10 Pro rychle rekonstruovat 3D mapy a optimalizovat si tak trasy pro čištění tak, aby vysavač při práci nenarazil na žádnou překážku.

"Ocenění pro nejrychleji rostoucí značku od AliExpressu je pro nás velkou ctí. Motivuje nás k dalším inovacím a k tomu, abychom i nadále mysleli hlavně na pohodlí zákazníků. Společnost Dreame Technology chce pokračovat ve vývoji dalších špičkových chytrých zařízení pro úklid domácnosti," řekl Frank Wang, ředitel marketingu firmy Dreame Technology.

Oba nové vysavače jsou vybaveny vysoce výkonnými rychlými motory se 150 tisíci otáčkami za minutu, které zaručují účinné a hluboké čištění. Díky tomu nabízí bezdrátové tyčové vysavače T30 a V12 firmy Dreame Technology sací výkon 185AW, respektive 190AW. Tento nepřekonatelný výkon umožňuje bezdrátovým tyčovým vysavačům T30 a V12 vyčistit i hluboko zažranou špínu a prach důkladněji než ostatní vysavače na trhu.

Společnost Dreame Technology plánuje zahájení prodeje nových bezdrátových vysavačů Dreame Bot L10 Pro, Dreame V12 a T30 na Amazonu a AliExpressu v květnu a červnu letošního roku.

O společnosti Dreame Technology

Firma Dreame Technology byla založena v roce 2015 jako inovativní prodejce spotřebního zboží se zaměřením na chytrá zařízení pro úklid domácnosti. Posláním společnosti je zlepšovat náš život prostřednictvím technologií.

Sledujte nás na sociálních sítích Facebook, Instagram a Twitter.

Další informace najdete na webové stránce https://www.dreame-technology.com.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1487673/1.jpg

KONTAKT:

Tianshi Yuwen, pr@dreame.tech, +86-400-875-9511

Klíčová slova Čína-elektronika-firmy-Dreame Technology

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.