Společnost TUMI představuje prémiovou kolekci skořepinových zavazadel a cestovních doplňků inspirovaných značkou McLaren

Společnost TUMI, přední mezinárodní značka zaměřená na cestování a životní styl, představila svou novou kolekci navrženou a vytvořenou ve spolupráci s výrobcem luxusních sportovních super automobilů a týmem Formule 1 společností McLaren.

Designéři, konstruktéři a závodní jezdci společnosti McLaren najedou ročně tisíce mil po celém světě ve snaze o dokonalost. Stejně jako každý jezdec spoléhá na svůj vůz, který ho dostane za cílovou pásku, členové týmu spoléhají na svá zavazadla a cestovní doplňky, aby se dostali na požadované místo. Tato inspirace se odráží v prvotřídní odolné kvalitě kolekce.

Již více než 45 let si společnost TUMI buduje reputaci v oblasti inovací, funkčnosti a odolného designu a zaměřuje se na optimalizaci cest "světoobčanů".

Od zveřejnění spolupráce obou firem v roce 2019 vytvořili kreativní ředitel společnosti TUMI Victor Sanz a hlavní designér super automobilů značky McLaren Rob Melville prémiovou kolekci elegantních doplňků pro obchod, cestování a každodenní práci. Každý kousek je navržen tak, aby usnadňoval cestování a všechny aspekty života na cestách.

Od automobilismu po ostatní sporty se společnost TUMI nechává inspirovat nejmodernějšími odvětvími průmyslu na světě. Pro společnost McLaren, renomovanou světovou jedničku v oblasti zavádění nejmodernějších technologií u produktů s čistým estetickým designem, je nedílnou součástí cestování a životní styl. Tyto dvě značky sdílí společnou vizi neustále posouvat hranice dokonalosti. Smysl pro detaily a výběr materiálů ve společnosti McLaren inspiruje řadu produktů firmy TUMI.

Kolekci tvoří devět kusů zavazadel, které jsou spojením společného smyslu společností TUMI a McLaren pro luxus a výkon. Každý kus kolekce v sobě nese aspekty elegantních odvážných sportovních automobilů a závodních vozů. Všechny jsou ozvláštněny prvky v pro McLaren typické papájové oranžové barvě a prvky uhlíkových vláken CX6®.

Základními kusy kolekce je rozšiřitelné příruční zavazadlo se čtyřmi kolečky Aero International Expandable 4 Wheel Carry-On a taška Quantum Duffel. Příruční zavazadlo je vyrobeno z hybridních materiálů, jako je například Tegris®, extrémně odolný termoplastický kompozit, který se používá u závodních vozů. Tvrdá skořepina kontrastuje s lisovaným látkovým předním panelem, jehož vzhled pramenící ze vzájemné spolupráce, byl inspirován sportovními super vozy.

Pevná konstrukce umožňuje ochránit obsah zavazadel a zároveň v sobě obsahuje další prvky z designu sportovních super automobilů značky McLaren. Uvnitř je kompresní pásek připomínající speciální šestibodový postroj, který se používá v závodních vozech a soutěžních modelech, jako například u limitované edice McLaren Senna GTR.

Batoh Velocity Backpack byl vytvořen tak, aby mohl být uživatel připojen celý den díky USB portu a vypodložené přihrádce na notebook. Typický znak značky TUMI systém „Add-a-Bag" pro připevnění k jinému zavazadlu, z něj dělá skvělé doplnění kolekce příručních zavazadel.

Dalšími kousky jsou batoh přes rameno Torque Sling a ledvinka Lumin Utility Pouch, které představují další stylová zavazadla na lehké věci a chvíle, kdy potřebuje mít uživatel volné ruce. Malý obal na oblečení Orbit Small Packing Cube, rozšiřitelný organizér Trace Expandable Organizer a rozkládací kosmetická taška Teron Travel Kit, jsou šikovné cestovní doplňky, díky kterým budou vaše potřeby chráněné, uspořádané a připravené k použití na každém místě vaší cesty.

Kolekce bude nabízena od 31. března 2021 na stránkách TUMI.com, v prodejnách TUMI na celém světě, na stránkách McLarenstore.com a u vybraných prodejců společnosti McLaren ve světě.

Victor Sanz, kreativní ředitel společnosti TUMI, řekl: "Podle mě jde o dokonalou spolupráci, protože společnosti TUMI a McLaren mají vlastní synergie. Jsme dvě značky se stejným vnímáním, které sdílí stejné hodnoty - jedinečnou kvalitu, technické inovace a vynikající design. Hodnota této spolupráce však sahá nad rámec produktů. S velkým důrazem na životní styl navrhujeme produkty s cílem zdokonalit zážitky zákazníka. S pokročilou technologií společnosti McLaren a našimi špičkovými materiály uspokojí naše produkty i při nejnáročnějších cestách a zároveň bez problémů poslouží i v každodenním životě."

Rob Melville, ředitel designu společnosti McLaren Automotive, řekl: "Když jsem se poprvé setkal s Victorem, abychom definovali kolekci, rychle jsme si uvědomili, že oba sdílíme tvůrčí vizi toho, čeho chceme dosáhnout."

"Ve společnosti McLaren se zaměřujeme na řeč čistého designu a výběr materiálů, jejichž spojení vede k výkonnosti našich vozů. Se společností TUMI jsme chtěli zachytit všechny tyto prvky, takže jsme strávili hodně času analyzováním a dolaďováním každého aspektu této kolekce. Výsledkem je něco, na co jsem velice pyšný a věřím, že umocní zážitky majitelů a budou jim připomínat, že stejně jako u našich vozů, jde o to, vychutnat si i cestu a ne jen její cíl."

Mark Waller, obchodní ředitel společnosti McLaren Racing řekl: "Společnost McLaren se snaží posouvat hranice designu, výkonnosti a dokonalosti ve všem co dělá, ať už na silnici nebo závodní dráze. Tato spolupráce je odrazem tohoto ducha. Jsme velmi rádi, že můžeme se společností TUMI na této kolekci spolupracovat. Těšíme se na to, jak ji bude náš závodní tým využívat v celém světě po zahájení letošní sezony Formule 1."

O společnosti TUMI

Společnost TUMI vytváří od roku 1975 prvotřídní funkční luxusní doplňky pro obchod a cestování navržené tak, aby obohacovaly, usnadňovaly a zpříjemňovaly všechny aspekty života na cestách. Jedinečná funkčnost s puncem vynalézavosti, chceme být celoživotním partnerem lidí na cestách a milovníků cestování. Značka se prodává na celém světě ve více než 75 zemích na zhruba 2 000 místech.

Další informace o společnosti TUMI naleznete na stránkách www.TUMI.com

O společnosti McLaren Automotive

McLaren Automotive je tvůrce luxusních vysoce výkonných automobilů. Každý vůz je montován ručně v závodě McLaren Production Centre (MPC) ve Wokingu v anglickém Surrey. Společnost založená v roce 2010 je nyní největší částí společnosti McLaren Group.

Portfolio produktů společnosti, které zahrnuje modely sérií GT, Supercar, Motorsport a Ultimate, nabízí více než 85 prodejců na 40 trzích na celém světě.

Společnost McLaren je průkopník, který neustále posouvá hranice. V roce 1981 představila ve svém modelu McLaren MP4/1 Formule 1 lehký a silný podvozek z uhlíkových vláken.

Pak v roce 1993 navrhla a vytvořila silniční vůz McLaren F1 a od té doby společnost už nevyrobila ani jeden vůz bez podvozku z uhlíkových vláken. V rámci série Ultimate byla společnost McLaren první, která vytvořila hybridní hyper automobil McLaren P1™.

V roce 2019 uvedla společnost McLaren na trh model 600LT Spider, stejně jako nový model GT, závodní vůz Senna GTR a odhalila modely 620R a McLaren Elva.

V roce 2020 představila společnost McLaren model 765LT. Kromě toho odhalila zcela novou lehkou architekturu inovovanou a vyrobenou v technologickém kompozitním centru společnosti McLaren za 50 milionů liber v regionu Sheffield na severu Anglie, která podpoří novou dekádu budoucnosti společnosti McLaren ve znamení elektrifikace.

Při podpoře vývoje, konstrukcí a výroby své řady moderních sportovních automobilů a super automobilů, McLaren Automotive spolupracuje s předními světovými společnostmi, aby si zajistila specializované poradenství, technologie a řešení. Patří mezi ně firmy AkzoNobel, Ashurst, Dell Technologies, Gulf, Pirelli, Richard Mille a Tumi.

O společnosti McLaren Racing

Společnost McLaren Racing založil novozélandský závodní jezdec Bruce McLaren v roce 1963. Tým se zúčastnil svého prvního závodu Formule 1 v roce 1966. Od té doby tým McLaren vyhrál 20 světových šampionátů Formule 1, více než 180 Velkých cen Formule 1, zvítězila při prvním pokusu ve čtyřiadvacetihodinovém závodu v Le Mans 24 a třikrát vyhrála závod Indianapolis 500.

Tým McLaren Racing v současné době soutěží v závodech Formule 1 na celém světě a soutěžích INDYCAR ve Spojených státech amerických. Tým se zúčastní světového šampionátu 2021 FIA Formula 1 World Championship se závodníky Landem Norrisem a Danielem Ricciardem a v sérii INDYCAR s piloty Patem O'Wardem a Felixem Rosenqvistem.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1477707/TUMI_and_McLaren_Logo.jpg

Kontakt:

McLaren Automotive: Piers Scott, ředitel pro vztahy s veřejností a marketing, McLaren Automotive, Tel.: 07387 548 837, Email: piers.scott@mclaren.com; Daniel Golding, vedoucí firemní komunikace, McLaren Automotive, Tel.: 07717 450 469, Email: daniel.golding@mclaren.com; McLaren: Tim Bampton, vedoucí komunikace, McLaren Racing, Email: tim.bampton@mclaren.com; Tel.: +44 (0) 7468 714614, Siobhan Filsell, komunikace s partnery, McLaren Racing, Email: siobhan.filsell@mclaren.com; Tel.: +44 (0) 7879 890 260, TUMI: Jillian Lore, ředitel digitální komunikace, Email: jillian.lore@tumi.com, Tel.: +01 (0) 646-885-8118

Klíčová slova USA-Británie-styl-trh-turistika-luxus-firmy-TUMI

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.