Rozhovor s inženýry ze společnosti Dreame: jak probíhal výzkum a vývoj špičkové technologie pro vyhýbání se překážkám u robotického vysavače Dreame Bot L10 Pro

Dreame Technology, rostoucí inovativní společnost, která se specializuje na chytré domácí úklidové technologie, nedávno představila svůj produkt Dreame Bot L10 Pro na veletrhu AWE 2010 (Appliance & Electronics World Expo 2021), který skončil 25. března v Šanghaji. Tento produkt byl oceněn cenou Red Dot Design Award. Jde o robotický vysavač, který využívá špičkovou novou technologii pro vyhýbání se překážkám a díky tomu se v průběhu veletrhu těšil velké pozornosti médií i zákazníků.

Dreame Bot L10 Pro je špičkový robotický vysavač a mop, který byl vyvinutý na základě požadavků zákazníků, díky čemuž je chytřejší, umí lépe rozpoznávat překážky ve všech situacích a dokáže tak úklid dokončit zcela bez nutnosti manuální pomoci.

Tento model využívá průlomovou LiDAR technologii pro přesnou navigaci a vyhýbání se překážkám, což mu umožňuje vyhnout se zamotání do elektrických kabelů a současně brání jeho zastavení o běžné překážky, jako jsou pantofle nebo ponožky, které zastaví většinu ostatních robotických vysavačů na trhu a uživatelé je pak musí ručně posunout, pokud jim dříve nedojde baterie.

"Robotický vysavač Dreame Bot L10 Pro využívá chytrou laserovou technologii v kombinaci s algoritmem SLAM, který vyvinula firma Dreame. Spojením těchto postupů pak vzniká vysoce přesná 3D technologie pro vyhýbání se překážkám (High Precision 3D)," řekl Walter Lv, hlavní inženýr ve společnosti Dreame. "V současné době tento robot dokáže spolehlivě rozpoznat předměty větší než 3 mm a selektivně se jim vyhýbá na základě analýzy jejich délky a šířky."

Navigační systém LiDAR robotického vysavače Dreame Bot L10 Pro umí naskenovat až 2800 bodů za sekundu a vytvořit si tak velmi přesnou mapu místnosti, což zlepšuje účinnost úklidu. Tento produkt je dále vybaven technologií pro vyhýbání se překážkám, která je až dvakrát přesnější než technologie, které využívají ostatní robotické vysavače na trhu. To snižuje riziko nárazů a poškození nábytku. Navíc má tento nový robotický vysavač sací výkon až 4000 Pa a dokáže si tak snadno a rychle poradit i s prachem a špínou zažranou hluboko do koberců.

"Chceme lidem ušetřit opakovanou a zbytečnou práci. Každý z našich inženýrů se musí osobně spojit se 100 uživatelů našich produktů, aby lépe porozuměl jejich potřebám," řekl Jü Chao, zakladatel a generální ředitel firmy Dreame.

Prodej robotického vysavače Dreame Bot L10 Pro s technologií High Precision 3D pro vyhýbání se překážkám, s průlomovým navigačním systémem LiDAR a robustním sacím výkonem 4 000 Pa bude zahájen v květnu, a to prostřednictvím sítí Amazon a AliExpress.

Společnost Dreame také v letošním roce představí dva další inteligentní robotické vysavače, a to Dreame Bot Z10 Pro, chytrý vysavač a mop 2v1, který je vybaven automatickým systémem vysypávání odpadu a Dreame Bot W10, špičkový robotický vysavač a mop, který dokáže nejen automatizovat úklid, ale vyniká i funkcí samočištění.

O společnosti Dreame Technology

Firma Dreame Technology byla založena v roce 2015. Jedná se o inovativní společnost, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem chytrých domácích spotřebičů pro úklid a čištění a jejímž cílem je zlepšovat kvalitu života lidí na celém světě prostřednictvím moderních technologií. Sledujte nás na sociálních sítích Facebook, Instagram a Twitter. Další informace najdete na webové stránce https://www.dreame-technology.com.

Kontakt:

Tianshi Yuwen pr@dreame.tech

Lena Liu Liuyk@dreame.tech +86 400-875-9511

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1479311/Dreame_Bot_L10_Pro_Equipped_Obstacle_Avoidance_Technology.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1479312/Obstacle_Avoidance_Experiment_Using_Dreame_Other_Two_Brands.jpg

Klíčová slova Čína-elektronika-firmy-Dreame Technology

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.