HI-NANO: Nová technologie společnosti Hisense inaktivuje COVID-19 až z 93.54 %

Technologie HI-NANO společnosti Hisense je globální smluvní výzkumnou organizací Texcell certifikována jako účinná při umělém vyvolání nového coronaviru (SARS-CoV-2) s mírou inhibice 93,54 %. Test byl proveden v laboratoři Texcellu v Paříži v únoru 2021. Technologie HI-NANO, ověřená přední světovou testovací skupinou SGS, může také účinně odstranit více než 99,37 % viru chřipky H1N1 za 2 hodiny v komoře o objemu 30 m3. Odpovědná technologická společnost Hisense (000921.SZ) usiluje o vytvoření zdravého a čistého vzduchu pro spotřebitele po celém světě.

Technologie Hisense HI-NANO inaktivuje viry a bakterie

Iontový generátor HI-NANO je technologie nezávisle vyvinutá společností Hisense, která byla použita v mnoha produktových řadách klimatizačních produktů Hisense, včetně modelů Fresh Master, Silentium Pro, Energy Pro, New Energy, Easy Smart, Wingsand atd.

Generuje až 1 milion efektivních vysoce koncentrovaných duálních iontů na cm3. Bakterie a viry ztrácejí svou aktivitu poté, co jsou absorbovány duálními ionty, což vede k inhibičnímu účinku.

Silné stránky HI-NANO:

- Vysoká účinnost: HI-NANO uvolňuje dvakrát až třikrát více iontů ve srovnání s běžnými iontovými generátory. Likvidační výkon virů byl otestován na 90 % odstranění za jednu hodinu a 99 % za dvě hodiny.

- Bezpečnost a neškodnost: ve srovnání s běžnými iontovými generátory produkuje pouze polovinu ozonu (0,007mg/m3), což způsobuje jen malé škody na životním prostředí.

- Odolnost: Generátor je schopen zachovat si vysoce kvalitní výkon po dobu 20 let.Klimatizace Hisense Fresh Master vybavená technologií HI-NANO bude k dispozici v Itálii, Německu, Španělsku, Portugalsku, Nizozemsku, Srbsku, Ukrajině, Rusku, Rumunsku, Polsku a Dánsku v první polovině května 2021.

Z pozice inovativní technologické společnosti inovuje Hisense svou řadu klimatizačních zařízení za pomoci nejmodernějších funkcí, jakými je například virová likvidace, čištění vzduchu, snížení hluku a pomoc při spánku splňující individuální požadavky. Společnost Hisense v roce 2020 prodala globálně 5,15 milionu jednotek, a zařadila se tak na 7. místo na trhu s klimatizacemi. Jedná se o jednu z nejprodávanějších značek klimatizace na celém světě.

Zelené technologie používané ke snížení emisí skleníkových plynů

Společnost Hisense nešetří úsilí, aby svým zákazníkům poskytovala špičkové produkty pro čištění vzduchu, ale zaměřuje se také na snižování emisí skleníkových plynů pro lepší atmosférické prostředí.

Vývoj zelené technologie společnosti Hisense v klimatizačních produktech:

- Vylepšení technologie 3D měniče přímého chlazení (DC, Direct Cooling) s plným DC měničem může snížit spotřebu energie o více než 30 %.

- Díky použití nízkouhlíkových chladiv R32 a R290 ve svých produktech mohou být celosvětové emise oxidu uhličitého účinně sníženi až o 1,16 milionu tun.

Společnost Hisense se domnívá, že technologie může významně ovlivnit ochranu vzduchu, který sdílíme, a udržet jej zdravý a čistý pro všechny. Společnost Hisense se zavázala vytvořit lepší životní prostředí pro všechny po celém světě.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1476967/image1.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1476968/image2.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1476966/image3.jpg

KONTAKT: Lori Luo (PR tým Oglivy), Tel: +86-135-1278-4739 / +86-20-81136268, E-mail: lori.luo@ogilvy.com / HisenseGlobal@ogilvy.com

Klíčová slova Francie-stroje-zdraví-Hisense

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Zdravotnictví
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.