Globe představuje na Filipínách svůj průkopnický projekt „data jako platidlo"

Přední filipínská telekomunikační společnost Globe představila, během vůbec prvního Globe Innovation Festu, svůj průkopnický inovativní projekt „GBs (gigabytes) to Points" („Gigabajty na body"). Tato funkce je k dispozici pro mobilní a širokopásmové zákazníky po celém světě a umožňuje převádět nevyužité gigabajty dat zákazníků na body Globe Rewards.

Globe Rewards je nesrovnatelný věrnostní program, který lze použít k nákupu nezbytných předmětů, jako jsou jídlo, potraviny, telekomunikační produkty, dokonce i spotřebiče či přispívání na dobrou věc. Odměny Globe Rewards jsou v zemi velmi populární a Filipínci své body jako hotovost hojně využívají, aby se vyrovnali s dopady pandemie COVID-19.

To dává mobilním i širokopásmovým zákazníkům větší hodnotu za peníze, protože s „daty jako platidlem" nespotřebovaná data zákazníků nepřijdou nazmar.

„Pandemie měla na zemi obrovský dopad, tudíž jsme přepracovali způsob, jakým Filipínci používají svá data, protože věříme, že nyní je nejlepší čas pomoci našim krizí zasaženým zákazníkům. Tím zvyšujeme opravdovou hodnotu toho, za co spotřebitelé platí," uvedla Issa Guevarra-Cabreira, zástupkyně obchodního ředitele Globe.

Předplatitelé mohou získat 1 bod za každý převedený GB, zatímco následovně platící zákazníci budou moci převést 1 GB na 10 bodů Globe Rewards. Podobně mohou předplatitelé Globe At Home WiFi převést 3 GB na 3 body.

„Data lze převést na body kdykoli v průběhu promo akce nebo před datem ukončení platnosti plánu. Převod nevyužitých dat na Globe Rewards body lze provést pomocí Globe One App," dodala Guevarra-Cabreira.

Body Globe Rewards lze využít ve více než 13.000 obchodech pro nákupy, stravování, zábavu, cestování a Globe produkty v celé zemi.

Zákazníci mohou využít Globe Rewards body k nakupování na Lazadě, objednávání jídla přes GrabFood, sledování korejských filmů na Viu, či dokonce hraní her nákupem Razer Gold pinů.

„Zákazníci mohou sledovat videa, hrát hry, nakupovat online, a dokonce sjednávat pojištění, aniž by museli utrácet, a to vše z bezpečí svých domovů. S přepracovaným programem Globe Rewards mohou objevovat ještě větší svět než doposud," prohlásila Guevarra-Cabreira.

Chcete-li se dozvědět více o Globe, navštivte www.globe.com.ph.

O společnosti Globe Telecom

Globe Telecom, Inc. je přední full-service telekomunikační společnost na Filipínách a je veřejně uvedena na filipínské burze cenných papírů se symbolem akcií „GLO". Společnost slouží telekomunikačním a technologickým potřebám spotřebitelů a napříč celou řadou produktů a služeb, včetně mobilních, pevných, širokopásmových, datových připojení, internetu a spravovaných služeb. Má hlavní podíly v oblastech finančních technologií, řešení digitálního marketingu, financování rizikového kapitálu pro začínající podniky a virtuální zdravotní péče. V roce 2019 se společnost stala signatářem globální úmluvy OSN, v rámci které se zavázala k uplatňování univerzálních zásad udržitelnosti. Jejími hlavními akcionáři jsou Ayala Corporation a SingTel, uznávaní lídři v oboru v zemi i v regionu. Další informace naleznete na adrese https://www.nielseniq.com/. Sledujte @enjoyglobe na Facebooku, Twitteru, Instagramu a YouTube.

Kontakt: Yoly C. Crisanto, SVP, korporátní komunikace, Globe Telecom, Inc., e-mail: gtcorpcomm@globe.com.ph, +63275872994; Tisková místnost Globe: https://www.globe.com.ph/about-us/newsroom.html, Twitter: @talk2GLOBE?Facebook: http://www.facebook.com/globeph

Klíčová slova Filipíny-počítače-internet-měna-Globe Telecom

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.