Modelová řada 210 fotovoltaických modulů firmy Risen Energy je optimální pro další růst fotovoltaického sektoru

Liou Ja-feng, ředitel výzkumu a vývoje ve společnosti Risen Energy Co., Ltd., která je předním čínským výrobcem solárních panelů, měl na nedávné konferenci PV Module Tech přednášku o nejnovějších trendech v oblasti technologií pro fotovoltaické moduly, o dalším směřování fotovoltaických produktů a o problémech a příležitostech, se kterými se tento průmyslový sektor bude muset v budoucnu vypořádat.

V posledních letech se objevily nové technologie modulů a inovace a transformace celého sektoru se velmi zrychlují. Nicméně i nadále zůstávají hlavními cíli snížení nákladů a zvýšení účinnosti. Ve srovnání s modulovými řadami 158,75 a 166 nabízí řady 182 a 210 další snížení nákladů na BOS (náklady všech komponent fotovoltaických elektráren s výjimkou vlastních modulů) i průměrných celkových nákladů na výrobu (LCOE) ve fotovoltaických elektrárnách, přičemž nejvyšší úsporu nákladů nabízí řada modulů 210.

Řada fotovoltaických modulů Titan 210 firmy Risen Energy vyniká jedinečným nízkonapěťovým provedením, nedestruktivním dělením panelů a multisběrnicovými technologiemi. Buňky s nízkým útlumem, svářecí pásky s vysokou odrazivostí a spojovací skříně s vysokým proudem spolu s nízkým spínacím napětím a vysokou zatěžovací kapacitou umožňují firmě Risen Energy dosáhnout velmi nízkých průměrných celkových nákladů na výrobu (LCOE).

Společnost Risen Energy bude své nové buňky a moduly využívat v právě budovaných fotovoltaických elektrárnách v čínských městech I-wu a Čchu-čou a v Malajsii, které by měly být uvedeny do provozu ve 4. čtvrtletí letošního roku a ve kterých bude hlavní výroba elektřiny probíhat na modulech řady 210. Fotovoltaická elektrárna v Malajsii bude svou výrobou vyplňovat nedostatek výrobní kapacity na zahraničních trzích a umožní firmě lépe obsluhovat severoamerický trh.

Za své úspěšné aktivity v oblasti výzkumu a vývoje a za roky zkušeností s fotovoltaickými technologiemi získala firma Risen Energy cenu Nejvlivnější společnost v oblasti fotovoltaických modulů – průkopník na poli průlomových inovací pro nejvlivnější společnost v oblasti fotovoltaických modulů (Most Influential PV Module Company - Innovative Breakthrough Pioneer Award), kterou společně udělují firmy Solarbe a Čínské středisko pro certifikaci (China General Certification Center) a také ceny za nejlepší fotovoltaickou značku roku 2021 v Austrálii, Polsku a Španělsku od přední globální výzkumné instituce EuPD.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1472616/image_1.jpg

Kontakt:

Tina Feng, +86-57459953077

Klíčová slova Čína-energie-ekologie-Risen Energy

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.